MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowoczesne modele Mazdy dostępne od ręki. Japoński gigant wychodzi z ofertą last minute!

Mazda od zawsze kojarzona była z dynamiką, śmiałością i tworzeniem inspirujących koncepcji. Inżynierowie i designerzy marki wyznają filozofię Jinba Ittai, która ma wyrażać poczucie jedności pomiędzy kierowcą a samochodem. Założeniem jest, aby prowadząc Mazdę czuć się otulonym najwyższym poziomem komfortu i móc działać w pełni intuicyjnie. Zarówno modele CX-5, CX-60, MX-30, jak i Mazda 2 Hybrid doskonale wpisują się w to podejście. Teraz dostępne są od ręki!

Mazda MX-30: innowacyjny SUV idealny do codziennego użytkowania

MX-30 to wyjątkowy SUV z przyciągającym wzrok wzornictwie. Dostępny jest jako elektryk lub auto z napędem hybrydowym plug-in. Doskonale się prowadzi, dając kierowcy poczucie pełnej kontroli i wyjątkową stabilność pokonywania zakrętów. W wykończeniu wnętrza designerzy podążyli za ideami proekologicznymi, stosując w detalach między innymi pozyskiwany bez ścinania drzew korek, który nadaje kabinie naturalny, przyjazny wygląd.

Mazda CX-5: kompaktowy SUV idealny dla rodziny

Mazda CX-5 została stworzona przede wszystkim z myślą o aktywnych rodzinach, które lubią podróżować i chcą nie tylko odczuwać pełen komfort, ale też liczyć na najwyższy poziom bezpieczeństwa. Auto łączy w sobie oszczędność i dynamikę prowadzenia, które wspiera system Mazda Intelligent Drive Select i tryb Off-road. Znakomicie wyciszona kabina bardzo dobrze izoluje hałas z zewnątrz. CX-5 robi też niezaprzeczalne wrażenie swoim niezwykłym designem, szczególnie w inspirowanym japońską estetyką surowym kolorze lakieru Rodhium White.

Mazda CX-60: masywny SUV z napędem hybrydowym plug-in

Flagowy model CX-60 wyraża wszystko, co przez dziesiątki lat wpisało się w DNA Mazdy. Masywna bryła auta wyróżnia się na każdej drodze. Dopracowany układ napędowy przenoszący moc na wszystkie koła oraz szereg innowacyjnych systemów są silnie zorientowane na kierowcę i jego komfort. Auto gwarantuje niskie zużycie paliwa, satysfakcjonujący zasięg i bardzo dobre osiągi. Alternatywą dla napędu plug-in jest sześciocylindrowy turbodoładowany silnik dieselowski e-SKYACTIV D o pojemności 3,3 litra.

Mazda 2 Hybrid: kompaktowe auto miejskie o imponującej zwrotności

Hybrydowa Mazda 2 należy do najzwrotniejszych aut w swojej klasie, dysponując promieniem skrętu 4,9 metra. Proporcjonalne rozłożenie masy oraz nisko położony środek ciężkości przekładają się na świetne właściwości jezdne. „Dwójka” znakomicie sprawdza się więc w jeździe ciasnymi, miejskimi uliczkami, pozwalając kierowcy na łatwe manewry. Elektryczny silnik generuje dynamiczny start i natychmiastowo dostępną siłę napędową.

Materiał promocyjny marki Mazda

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.