MATERIAŁ PROMOCYJNY

Nowoczesne modele Renault z korzystnym finansowaniem! To ostatnia okazja w tym roku

Jeszcze nie jest za późno na spełnienie swojego motoryzacyjnego marzenia o nowym samochodzie! Nowoczesne modele francuskiej marki objęte zostały atrakcyjnym finansowaniem. Taka okazja może się prędko nie powtórzyć!

Renault Arkana

Ten sportowy SUV przyciąga spojrzenia swoją dynamiczną linią nadwozia i sylwetką. O jego funkcjonalności świadczy duży bagażnik o pojemności ponad 500 litrów oraz spora przestrzeń w tylnym rzędzie siedzeń. Nie możemy jednak pominąć znakomitego napędu, który oferuje 145 KM, płynnie rozwijanych i przekazywanych na koła. Układ hybrydowy to niezwykle oszczędna konstrukcja, która w miejskich warunkach pozwala na pokonanie nawet 80% trasy w trybie elektrycznym. Dzięki temu wynik zużycia paliwa będzie zawsze miło zaskakiwał, a zasięg na jednym baku paliwa może wynieść do nawet 1000 kilometrów. W środku przywitają nas przyjemne materiały wykończeniowe oraz duży dotykowy ekran centralny.

Renault Austral

Uniwersalność, przestronność i najnowocześniejsze technologie, to tylko niektóre z atutów świeżego modelu francuskiego producenta. Austral zebrał mnóstwo świetnych opinii i recenzji, dając się poznać jako samochód dopracowany i o świetnych właściwościach jezdnych. Wygląda bardzo atrakcyjnie i wpisuje się w rodzinę stylistyczną zapoczątkowaną przez model Megane E-Tech, co czyni go także niezwykle nowoczesnym pojazdem. Na duże uznanie zasługuje jednak przede wszystkim wnętrze tego samochodu, które zostało solidnie wykończone przy użyciu materiałów wysokiej jakości. Kolejnym atutem jest bardzo sprawnie działający system multimedialny z dostępem do usług Google i możliwością instalacji zewnętrznych aplikacji. Austral może znaleźć się w Twoim garażu jeszcze w tym roku w bardzo korzystnej ofercie.

Renault Megane Grandtour

Elegancja i praktyczność to domena tego modelu. Megane w funkcjonalnym nadwoziu kombi prezentuje się bardzo atrakcyjnie, a wyraziste kształty i muskularne koła nadają mu wyjątkowego charakteru. Ogromnym atutem jest modułowy bagażnik o dużej pojemności i rekordowej długości ładunkowej. To zasługa tylnej kanapy, która składa się zupełnie na płasko. Megane Grandtour to świetny towarzysz do codziennych podróży, jak i dłuższych wyjazdów. Warto zwrócić uwagę także na wersję R.S. Line o sportowym zacięciu. Na pokładzie znajdziemy mnóstwo zaawansowanych technologii, w tym system Multi-sense umożliwiający personalizację doświadczenia z jazdy. Pod maską może znaleźć się oszczędny silnik Diesla, jak i wydajna benzyna o mocy 140 KM. Sprawdź nowe egzemplarze dostępne od ręki w niskiej racie miesięcznej.

Materiał promocyjny marki Renault

Copyright © Agora SA