Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Nowy samochód za niecałe 500 zł miesięcznie. Czy to możliwe?

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Nowy samochód za niecałe 500 zł miesięcznie. Czy to możliwe?
Auto do miasta wcale nie musi być nudne. Warto poszukać takiego, które będzie nie tylko cieszyło oko, lecz również zapewni sporo frajdy podczas codziennych dojazdów do pracy lub szkoły. Przy okazji, nie musimy przeznaczać na nie fortuny. Dzięki programowi leasingowemu SMARTPLAN dla firm, nowy samochodów możemy użytkować już od 428 zł netto miesięcznie. Jak to możliwe? Wyjaśniamy na przykładzie Toyoty Aygo.

Zwinna i atrakcyjna

Jest barwna, oryginalna i wyraźnie odcina się od konserwatywnej konkurencji. Ma 346,5 centymetra długości, więc wszędzie się zmieści i łatwo nią manewrować w zatłoczonych arteriach wielkomiejskich. Auto można wyposażyć w 15-calowe aluminiowe obręcze i zdecydować się na jeden z 7 wyrazistych lakierów. Nieszablonową stylizację uzupełniają czarne elementy, a także przyciemnione szyby boczne oraz czarny, czerwony lub pomarańczowy dach. Auto dostępne jest jako 3 lub 5-drzwiowy hatchback. Atrakcyjnie też przedstawiają się LED-y do jazdy dziennej.

SPRAWDŹ CENĘ

Długa lista gadżetów

Mimo niezbyt dużych gabarytów, konstruktorom udało się wygospodarować sporo miejsca w przedziale pasażerskim. Zwłaszcza z przodu, gdzie wygodnie poczują się wysocy pasażerowie. Ciekawie też przedstawia się lista dodatków. Na pokładzie znajdziemy między innymi klimatyzację manualną, radio z Bluetooth i USB w pakiecie Comfort dostępnym dla wersji X. Aygo możemy również wzbogacić kamerą cofania, bezkluczykowym dostępem czy 7-calowym ekranem dotykowym multimedialnego kombajnu. System łączy się z zewnętrznymi nośnikami pamięci i pozwala przenieść ulubione aplikacje ze smartfonów opartych na Android Auto oraz Apple CarPlay.


Poczuj się bezpiecznie

Nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Toyotę wyposażono w komplet poduszek powietrznych oraz kilka systemów aktywnego wsparcia. Aygo ostrzeże przed niezamierzoną zmianą pasa ruchu, a także uruchomi hamulce w trybie awaryjnym w razie wykrycia przeszkody i jednoczesnego braku reakcji kierowcy. Istotny argument stanowi też gwarancja. Producent przewidział na ten model 3-letni okres ochronny z limitem 100 tysięcy kilometrów. To zapewnia spokój i buduje wysoki poziom komfortu w głowie.

Sprawdzona technologia

Miejska Toyota korzysta ze sprawdzonego, wolnossącego źródła napędowego. Litrowy silnik zbiera świetne opinie pośród mechaników i gwarantuje dobre osiągi. Generuje 72 KM i może współpracować z manualną lub automatyczną skrzynią biegów. W cyklu mieszanym zużywa zaledwie od 4,8 do 5,3 litra benzyny na 100 kilometrów. Spełnia najnowsze, rygorystyczne normy emisji spalin i cechuje się niskim poziomem emisji CO2. Dobre opinie zbiera też precyzyjny układ kierowniczy i sprężyste zawieszenie.

Wystarczy mniej niż 500 zł miesięcznie

Aygo jest jednym z najciekawszych i jednocześnie najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie. Oferuje bogate wyposażenie, szerokie możliwości personalizacji i bezawaryjne źródło napędu. Ponadto, to auto jest bardzo korzystnie wycenione. Teraz można je kupić od 42 300 zł. Maksymalny rabat sięga aż 6 410 zł.  Korzystając z programu finansowego Toyoty leasing SMARTPLAN dla firm, można użytkować Aygo już od 428 złotych netto miesięcznie. Zakres umowy jest elastyczny, więc każdy z łatwością dopasuje produkt do własnych potrzeb.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły