Oto elektryczna przyszłość motoryzacji. Poznajemy Skodę Enyaq iV

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Oto elektryczna przyszłość motoryzacji. Poznajemy Skodę Enyaq iV
Przestrzeń, nowoczesne technologie i unikalny napęd, który imponuje możliwościami. To wszystko spotyka się w jednym aucie - Skodzie Enyaq iV. Sprawdzamy co oferuje ten samochód.

Elektryzujący SUV

Skoda wchodzi na nowy grunt, do tej pory przez nią nieeksplorowany. Każdy wie, że kluczową rzeczą w takim momencie jest dopracowany i uniwersalny produkt. Skoda Enyaq iV to SUV o ciekawej sylwetce, wyróżniający się bryłą i charakterystycznymi detalami. Dzięki nim zdecydowanie wyróżnia się z tłumu i wpada w oko, a na ulicy jest nie do pomylenia z jakimkolwiek spalinowym samochodem marki. Jednocześnie wygląd jest tutaj na tyle prosty, że niemal każdemu ten model wpadnie w oko.

SPRAWDŹ CENĘ

Konstrukcja przyszłości

W przypadku tego modelu Skoda od razu uderzyła w wysokie C i pokazała technologicznie zaawansowany produkt. Dzięki bardzo nowoczesnej platformie, stworzonej wyłącznie z myślą o samochodach na prąd, Skoda Enyaq iV zapewnia idealną kombinację przestrzeni i możliwości. Akumulator ulokowany jest pod podłogą, dzięki czemu zachowano właściwy rozkład mas, a jednocześnie nie ogranicza on ilości miejsca w kabinie. Warto też zwrócić uwagę na możliwości oferowane przez ten samochód.

Wszystko, co najlepsze

Skoda Enyaq iV oferowana jest z dwoma rodzajami akumulatorów, przy czym największy ma nawet 82 kWh pojemności. Jest to rozwiązanie z najwyższej półki, zapewniające wysoką wydajność i umożliwiające ekspresowe ładowanie. Na przykład na szybkiej ładowarce największy akumulator naładujemy od 5 do 80% w 38 minut. Taki stan akumulatora pozwoli z kolei na przejechanie naprawdę dużego dystansu - zarówno w mieście, jak i w trasie.

Oferta rozrasta się

Na tę chwilę w salonach znajdziecie tylko wybrane wersje, ale niebawem dostępnych będzie aż pięć wariantów Enyaqa iV. Poza napędem na tylną oś (będącym standardem), pojawią się też odmiany z układem AWD. Warto również zwrócić uwagę na zapowiadany sportowy model, noszący doskonale znane znacznie RS. Marka zapowiada elektryzujący samochód o unikalnych możliwościach i osiągach godnych najlepszych sportowych SUV-ów.

Auto bez ograniczeń

Jednocześnie cały czas możemy cieszyć się tutaj dużą i przestronną kabiną, która zapewnia niesamowitą wręcz ilość miejsca dla kompletu pasażerów. Imponuje także bagażnik, którego litraż pozwala na zapakowanie dużej ilości bagażu na długie wakacje. Przy złożonej kanapie zyskujemy zaś możliwości transportowe godne małego samochodu dostawczego! Jednocześnie komfort podróżowania jest tutaj bardzo dopracowany, głównie za sprawą świetnych foteli i wygodnej kanapy.

Nie brakuje też elektronicznego wsparcia

Każdy nowy samochód musi nas teraz rozpieszczać. A Skoda Enyaq iV robi to doskonale, oferując nie tylko zaawansowane multimedia, ale też zaawansowane systemy bezpieczeństwa, m.in. Front Assist z funkcją wykrywania pieszych, asystenta skrętu czy czujniki Side Assist wykrywające pojazdy nadjeżdżające z tyłu lub znajdujące się w martwym punkcie. Zawsze możemy więc czuć się zaopiekowani, nawet jeśli jesteśmy tylko gośćmi na prawym fotelu lub tylnej kanapie.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły