MATERIAŁ PROMOCYJNY

Pewny samochód z rynku wtórnego? Klienci Toyoty nie muszą się o nic martwić

Japoński producent wprowadził na polskim rynku rewolucyjny program odkupu i sprzedaży samochodów używanych „Toyota Pewne Auto”

Pewny samochód z rynku wtórnego? Klienci Toyoty nie muszą się o nic martwić

Klienci nie muszą się już obawiać ukrytych wad i usterek. Eksperci najpierw sprawdzą dokładnie samochód, a następnie wystawią co najmniej roczną gwarancję zanim trafi na rynek wtórny.

Samochody używane z roczną gwarancją

Wszystkie samochody oferowane na rynku wtórnym w ramach programu „Toyota Pewne Auto” są objęte gwarancją. Taka ochrona trwa minimum 12 miesięcy i dotyczy również innych marek aut sprzedawanych w ramach sieci autoryzowanych dealerów Toyoty w Polsce. Co więcej, taka gwarancja może zostać przeniesiona na nowego właściciela pojazdu.

Każdy samochód jest dokładnie sprawdzany

Klienci mają pewność, że kupując używane auto nie czekają na nich żadne przykre niespodzianki. Każdy samochód ma przechodzi wielopunktowe i szczegółowe badanie wykonywane przez doświadczonych mechaników.


Mechanicy korzystają z profesjonalnych narzędzi

Specjaliści korzystają ze ścieżki diagnostycznej i specjalistycznych narzędzi dostępnych w autoryzowanych serwisach. Dlatego każdy samochód podlega identycznej weryfikacji, a na koniec otrzymuje specjalny certyfikat kontroli jakości wraz z udokumentowanym przebiegiem.


Atrakcyjne formy finansowania

Decydując się na zakup używanego auta w ramach programu „Toyota Pewne Auto” można skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty w ramach leasingu KINTO One lub Kredytu Niższych Rat Toyota Easy. Obie oferty zapewniają niską miesięczną ratę oraz możliwość cyklicznej wymiany samochodu na kolejny używany co 2-3 lata bez konieczności spłacania całego kredytu.


Samochody używane marki Toyota oraz innych marek

W programie „Toyota Pewne Auto” biorą udział autoryzowani dealerzy japońskiej marki na terenie całej Polski. W ofercie znajdziemy najpopularniejsze samochody ze znaczkiem Toyoty, a także pojazdy innych marek.


Używany Yaris już za mniej niż 700 zł miesięcznie

Toyota Yaris to jeden z najpopularniejszych i najtańszych modeli dostępnych w ramach programu. W całej Polsce można znaleźć ponad 330 sprawdzonych egzemplarzy. Już za kwotę nieco ponad 600 zł brutto miesięcznie można stać się posiadaczem tego oszczędnego, miejskiego modelu.


Kompaktowa Corolla już poniżej 900 zł miesięcznie

W aktualnej ofercie „Toyota Pewne Auto” można znaleźć prawie 700 egzemplarzy Corolli. Wszystkie samochody są dostępne od ręki, a paleta wersji wyposażenia, napędów i kolorów nadwozia jest bardzo bogata. Taki samochód można mieć już za nieco ponad 800 zł brutto miesięcznie.


Wygodny SUV poniżej 1000 zł miesięcznie

Klienci poszukujący SUV-a, takiego jak C-HR lub RAV4 również znajdą coś dla siebie. W całej Polsce jest obecnie dostępnych ponad 350 egzemplarzy gotowych do wyjechania z salonu. Mniejszy model C-HR można znaleźć już za nieco ponad 600 zł netto miesięcznie, a większe RAV4 jest dostępne już w okolicach 800 zł netto.