MATERIAŁ PROMOCYJNY

Posmakuj szwedzkiego świata premium. Komfortowe Volvo XC40 już za niecałe 1500 zł miesięcznie

Volvo XC40 to samochód, który bardzo szybko zdobył uznanie na całym świecie. Kompaktowy SUV oferuje komfortową przestrzeń w kabinie, a pod maską skrywa dynamiczne i bardzo oszczędne silniki. Polski importer przygotował specjalną ofertę, która pozwala cieszyć się jakością premium w bardzo przystępnej cenie. Warto dowiedzieć się, czym Volvo XC40 przekonało do siebie tysiące klientów nad Wisłą.

Poczuj się jak w domu

Wygodne wnętrze Volvo XC40 jest wykończone materiałami wysokiej jakości, które szybko pozwalają się poczuć jak w drugim domu. Wiele prostych, ale bardzo przemyślanych rozwiązań przydaje się w codziennym użytkowaniu, jak np. rozwiązania do przechowywania butelek wody, toreb sportowych, telefonów, laptopów, a nawet haczyki do zabezpieczania toreb z zakupami lub jedzenia na wynos. Zaawansowany filtr powietrza zadba o usunięcie nawet 80 proc. szkodliwych związków z powietrza dostarczanego do kabiny. W odnalezieniu strefy komfortu i harmonii pomoże opcjonalny system audio zaprojektowany przez firmę Harman Kardon, który pozwala zabrać ze sobą w podróż wyrafinowaną jakość dźwięku.


Oszczędzaj bez rezygnacji z osiągów

Volvo XC40 w silnikiem T2 oferuje 129 KM maksymalnej mocy, która wystarcza do codziennej jazdy. Oszczędny silnik benzynowy wspomagany przez turbodoładowanie oddaje do dyspozycji kierowcy 245 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Takie osiągi pozwalają na płynną jazdę i dynamiczne przyspieszanie zarówno po mieście i na autostradzie. Do tego średnie zużycie paliwa w cyklu mieszanym wynosi zaledwie 6,9 l/100 km.


Stałe połączenie ze światem

Volvo XC40 jest wyposażone w urządzenie multimedialne, które oferuje możliwość stałego połączenia z internetem. Zintegrowane Mapy Google dostarczają informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, a automatyczne korekty trasy pozwolą dotrzeć przed czasem do celu. Asystent Google pozwala obsługiwać urządzenie bez odrywania wzroku od drogi - wystarczy powiedzieć „Hej Google”. Dzięki temu zyskujemy dostęp do wskazówek dojazdu, funkcji rozrywkowych. Możemy nawet kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi. Dostęp do sklepu z aplikacjami Google Play daje nieograniczone możliwości dokładania nowych funkcji.


Mniej stresu w mieście

Nigdy wcześniej jazda SUV-em w mieście nie była mniej stresująca. Pakiet rozwiązań na pokładzie Volvo XC40 zrobi wszystko, żeby ułatwić życie kierowcy. Dzięki czterem kamerom zapewniającym widok 360° można bezpiecznie parkować nawet w ograniczonej przestrzeni. Układ ostrzegania o ruchu poprzecznym wspomaga kierowcę podczas cofania przy ograniczonej widoczności. Jest w stanie wykryć pojazdy przejeżdżające z tyłu, a w razie potrzeby włączyć automatyczne hamowanie. Inteligentny system pomoże wykryć i ominąć inne pojazdy, pieszych, rowerzystów i duże zwierzęta - bez względu na porę dnia.


Premium na wyciągnięcie ręki

Próg wejściowy do świata samochodów z segmentu premium nie musi oznaczać wielu wyrzeczeń. Volvo XC40 to model, który można skonfigurować według własnych potrzeb, ale doskonale wyposażona wersja T2 Essential jest dostępna już na wyciągnięcie ręki. Szwedzki model jest dostępny w specjalnej ofercie za niespełna 1500 zł netto miesięcznie, bez wpłaty własnej, przy umowie na 48 miesięcy i limicie przebiegu 10 tys. km rocznie.