MATERIAŁ PROMOCYJNY

Przejrzeliśmy ofertę Lexusa. Wiele modeli jest dostępnych w atrakcyjnej cenie

Segment premium przeżywa prawdziwy rozkwit. Klienci stają się coraz bardziej wymagający, a takie auta spełniają ich wygórowane potrzeby. Są perfekcyjnie wykonane, oferują garść pożądanych systemów bezpieczeństwa, a mocne silniki gwarantują świetne osiągi. Postanowiliśmy przyjrzeć się ofercie Lexusa.

Lexus UX

SUV do miasta wcale nie musi być nudny. UX wprowadza mnóstwo świeżości do segmentu premium. Atrakcyjny design to nie wszystko. Lexus ma dobrze wykonane i wygodne wnętrze. W dwóch rzędach nie brakuje miejsca nawet dla wysokich pasażerów. Bagażnik o pojemności 452 litrów można otworzyć machnięciem nogi pod zderzakiem. 

Długie podróże umili nagłośnienie sygnowane przez firmę Mark Levinson, adaptacyjny tempomat i system kamer 360 stopni. Do wyboru mamy wersję benzynową (171 KM) i hybrydową (184 KM). Lexus UX również dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Lexus RX

To jeden z największych przedstawicieli gatunku SUV-ów. Najnowszy RX mierzy 489 cm długości, 192 cm szerokości, a rozstaw osi to imponujące 285 cm. Tak wielkie wymiary nadają mu dostojności i szlachetności. Napęd na cztery koła i tylna oś skrętna dostarczą maksymalnego bezpieczeństwa w każdych warunkach.

Zwłaszcza w odmianie plug-in, która kryje się za oznaczeniem RX450h+. Dynamiczna jednostka generuje 309 KM. Hybryda ładowana z gniazdka jest niezwykle ekonomiczna zapewnia spalanie do 1,2 litra przy regularnym uzupełnianiu energii. Przyspieszenie do setki wyniesie rewelacyjne 6,5 sekundy. Teraz dostępny jest w racie od 3 450 zł netto miesięcznie w Leasingu KINTO One.