MATERIAŁ PROMOCYJNY

Przełomowy model w gamie BMW. Rywale mają się czego obawiać

Niemcy wysoko zawiesili poprzeczkę. BMW i7 to najmocniejsza elektryczna limuzyna w historii koncernu i propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Dyrektorzy, prezesi, celebryci, a także miłośnicy unikatowych zdobyczy technologicznych na nowo poczują radość płynącą z rozwiązań bawarskiej marki. Luksusowe BMW i7 dostępne jest teraz w leasingu 101%!

Ewolucja, ale nie rewolucja

Bawarczycy postanowili postawić kolejny krok w wyznaczaniu kierunku konkurencji. Elektryczne i7 możemy z powodzeniem uznać za przełom we wzornictwie sztuki przemysłowej. Jest potężne, luksusowe i przyciąga spojrzenie swoim designem. To limuzyna najwyższej klasy, w której luksus otula wszystkich pasażerów i sprawia, że jazda tym modelem jest niezapomnianym przeżyciem. BMW i7 dostępne jest teraz w atrakcyjnym leasingu 101%.


Detale tworzą siłę

O elektrycznej limuzynie będzie głośno przez wiele lat. Jej mocnym akcentem są detale, m.in. kryształowe reflektory Iconic Glow z elementami kryształów Swarovskiego, podświetlana atrapa chłodnicy, a także tylne światła w kształcie litery "L". Reflektory oprócz pięknej prezencji są także niezwykle funkcjonalne - dzięki zasięgowi do kilkuset metrów rozświetlą największy mrok i pomogą wychwycić w nim zwierzęta, pieszych oraz innych uczestników ruchu.

Relaks i pietyzm

Wnętrze BMW i7 musimy podzielić na dwa niezależne byty. Fotele pierwszego rzędu możemy swobodnie regulować w wielu płaszczyznach, by osiągnąć najwyższy poziom integracji z maszyną. To także istotne z punktu korzystania z dobrodziejstwa technologicznego układu jezdnego. Wybierając się na pole golfowe, licytację dzieł sztuki czy weekendową partię brydża, dojedziemy na miejsce zrelaksowani i wypoczęci. Tym samym otoczeni atmosferą pełną luksusu. Drewno, wysokiej klasy skóra, kaszmirowa wełna oraz wielokonturowy masaż - to tylko kilka opcji z bogatej listy wyposażenia.

Apartament prezydencki

Z jednej strony, dużą przyjemność sprawia prowadzenie elektrycznej serii 7, a z drugiej, grzechem byłoby nie skorzystać ze strefy relaksu drugiego rzędu. Możemy ją porównać do gabinetu prezesa największej spółki giełdowej lub kameralnego miejsca spotkań. Do dyspozycji mamy dwa niezależne, rozkładane, kapitańskie fotele o wygodzie wykraczającej poza skalę. Ten znajdujący się po prawej stronie rozłożymy swobodnie do pozycji leżącej. Przestrzenią zawiadujemy poprzez dotykowe ekrany. Możemy też odpocząć przy obrazie 8K wyświetlanym na ekranie o przekątnej 31,3 cala. Wtóruje mu zestaw audio sygnowany przez uznaną w świecie audiofilskim firmę Bowers&Wilkins.

W absolutnej ciszy

Elektryczna odmiana serii 7 na nowo rozpala wyobraźnię kierowcy i pasażerów. To najmocniejsza limuzyna z napędem elektrycznym w portfolio BMW. Dysponuje wydajnym akumulatorem wykonanym bez użycia pierwiastków ziem rzadkich. Jego pojemność wynosi netto 101,7 kWh, a parametry potężnej maszynerii wynoszą 400 kW i momentowi obrotowemu do 745 Nm. Auto w aksamitny sposób katapultuje się do setki w 4,0 sekundy. Dzięki świetnej aerodynamice i niskich oporach toczenia, zasięg wynosi ponad 600 km.

 


Lista dodatków nie ma końca

BMW i7 jest na wskroś nowoczesne. Ma adaptacyjne, pneumatyczne zawieszenie, a także pokładową elektronikę uczącą się nawyków kierowcy. Pozwoli ona zoptymalizować parametry od razu po zajęciu miejsca za kierownicą. Gdy dojedziemy do domu, sztuczna inteligencja wykona za nas manewr parkowania na podjeździe lub w garażu. Potrafi odtworzyć trasę sięgającą dwustu metrów w trybie autonomicznym. Wisienką na torcie jest szereg elastycznych programów leasingowych dopasowujących wysokość miesięcznej raty do możliwości klienta. Czy można lepiej?


Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA