Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Przestronne, rodzinne, oszczędne i bezpieczne. Sprawdzamy co oferuje Volvo XC90

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Przestronne, rodzinne, oszczędne i bezpieczne. Sprawdzamy co oferuje Volvo XC90
Największy model w gamie szwedzkiej marki to świetna rodzinna propozycja, zachowująca też bardzo reprezentatywny charakter. Co oferuje Volvo XC90?

To auto, które zmieniło wizerunek marki

Druga generacja Volvo XC90 jest na rynku już od 7 lat, a mimo to wciąż wygląda niezwykle świeżo. Ten model zapoczątkował rewolucję, która trwa do dziś. Atrakcyjna stylistyka oraz całkowicie nowe jednostki napędowe zadebiutowały właśnie w tym aucie. Szwedzi konsekwentnie wprowadzają tutaj kolejne poprawki, choć są one wyjątkowo dyskretne - jak się okazuje tak dobry projekt nie wymaga dużych liftingów i poważnych zmian.

SPRAWDŹ CENĘ

Volvo XC90 to przestrzeń dla rodziny

Samochód ten nie bez wątpienia uznawany jest za flagowca Volvo. XC90 okazuje się być doskonałym kompromisem pomiędzy eleganckim i reprezentatywnym samochodem, a rodzinnym pojazdem, idealnie sprawdzającym się podczas wakacyjnych wyjazdów. Przestronne i przemyślane wnętrze pomieści nawet 7 osób, a przepastny bagażnik bez problemu można załadować nawet największymi walizkami. Co więcej, podróżuje się tutaj w najwyższym standardzie - wygodne fotele i świetne materiały wykończeniowe tworzą klimat prawdziwej „biznes klasy”.

Ten samochód jest świetnie wyposażony

Niezależnie od wariantu wyposażeniowego dostajemy tutaj w zasadzie wszystko, co do szczęścia jest potrzebne. Komplet elektronicznych systemów asystujących i wspierających kierowcę w trakcie jazdy, doskonałe oświetlenie LED, nowoczesne multimedia i dopracowane nagłośnienie to rzeczy oferowane w standardzie. Na liście opcji znajdziemy natomiast takie rzeczy jak audiofilski system audio Bowers&Wilkins czy zestaw kamer 360 stopni, przydatnych przy manewrowaniu tym samochodem.

Pod maską znajdują się ekologiczne jednostki napędowe

Każdy silnik w Volvo XC90 jest zelektryfikowany. Jednostki benzynowe i wysokoprężne wspiera system miękkiej hybrydy. Dzięki niemu zyskujemy niższe zużycie paliwa i lepszą reakcję na gaz, czyli dwie duże korzyści. W gamie nie brakuje też hybrydy plug-in, zapewniającej niskie zużycie paliwa i możliwość jazdy na samym prądzie. Przy przemyślanej eksploatacji i konsekwentnym ładowaniu auta w domu lub w miejscu pracy możemy zapomnieć o widoku stacji paliw na wiele tygodni.

Teraz można sporo zaoszczędzić

Największy SUV Volvo dostępny jest teraz z korzyścią sięgającą nawet do 56 000 zł! Już teraz warto umówić się na jazdę testową i sprawdzić jego możliwości. Tym samym, może on  z łatwością stać się idealnym wyborem dla tych, którzy potrzebują eleganckiego samochodu, idealnego dla dużej rodziny. 


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły