Przestrzeń gotowa na przygody. Co oferuje Toyota Highlander?

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Przestrzeń gotowa na przygody. Co oferuje Toyota Highlander?
Jest duża, praktyczna, świetnie wyposażona i bardzo oszczędna. Toyota Highlander wkroczyła na nasz rynek i zaskakuje unikalnymi cechami. Co warto o niej wiedzieć?

To największy SUV w ofercie marki

Toyota RAV4 przez długi czas pełniła rolę największego i najbardziej uniwersalnego SUV-a w gamie. Japońska marka słucha jednak potrzeb swoich klientów, a ci sygnalizowali, że jeszcze większe auto zdałoby egzamin. Tym samym do Europy ściągnięto model Highlander, który idealnie odnajduje się w naszych realiach. Wyróżnia go atrakcyjna linia, która wpada w oko i sprawia, że auto nie jest na ulicach anonimowe. Ciekawe odcienie lakierów pozwalają z kolei na indywidualizację wyglądu i dopasowanie samochodu do własnych potrzeb.

SPRAWDŹ CENĘ

Oferuje pojemne wnętrze

Bez wątpienia przestrzeń jest największą zaletą tego samochodu. To ogromny SUV, w którym komplet pasażerów może podróżować w luksusowych warunkach. Siedem wygodnych miejsc świetnie sprawdzi się w przypadku dużych rodzin lub podczas eskapad ze znajomymi. Warto zauważyć, że nawet w takiej konfiguracji do dyspozycji pozostaje obszerny bagażnik, który pomieści potrzebne bagaże. Decydując się zaś na podróż przy złożonym trzecim rzędzie zyskujemy praktyczność nie ustępującą małym samochodom użytkowym.

Na pokładzie nie brakuje nowoczesnych technologii

Japońska marka nie pożałowała różnych nowoczesnych dodatków. Na pokładzie znajdziemy chociażby zaawansowany system multimedialny, który obsługuje Apple CarPlay i Android Auto. Duży ekran ułatwia obsługę i zwiększa komfort obserwacji wszystkich przekazywanych informacji. Do tego Toyota Highlander wyposażona jest też w szereg systemów bezpieczeństwa, dzięki którym podróżowanie tym samochodem staje się dużo przyjemniejsze i jeszcze bardziej komfortowe.

Atutem jest też napęd

Japońska marka postawiła na najlepszy możliwy wybór, czyli na klasyczną hybrydę. Oferuje ona 248 KM, co przekłada się na bardzo dobre osiągi. Przyspieszenie do setki zajmuje nieco ponad 8 sekund, co w tak dużym aucie jest świetną wartością. Warto też skupić się na zużyciu paliwa, gdyż jest ono bardzo niskie - zarówno w mieście jak i w trasie. Dzięki temu eksploatacja Toyoty Highlander jest przyjazna dla portfela, zwłaszcza przy wysokich cenach paliwa.

Cena miło zaskakuje

Ile kosztuje Toyota Highlander? Obecnie ten samochód dostaniecie w atrakcyjnej cenie, z korzyścią sięgającą do 23 900 zł. Japońska marka przygotowała też atrakcyjne finansowanie, w którym rata dla firm wynosi 2 215 zł netto miesięcznie. Klienci indywidualni mogą mieć ten samochód z kolei już od 2 670 zł brutto. Dostępne są także specjalne oferty na akcesoria, dzięki czemu korzyść sięga nawet do 2 790 zł. Dzięki temu kupując ten samochód zyskujecie nie tylko oszczędności finansowe, ale także możliwość dokupienia praktycznych dodatków.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły