MATERIAŁ PROMOCYJNY

Renault Captur z nowoczesnym napędem to materiał na HIT

Muskularna sylwetka i wyrafinowany design w połączeniu z zaawansowanymi technologiami pod maską. Tak w skrócie można opisać nowe Renault Captur w wersji E-Tech Engineered. Oszczędny i dynamiczny układ napędowy dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń z jazdy, a nowoczesne rozwiązania dbają o komfort i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów.

Atletyczny wygląd

Renault Captur przyciąga wzrok swoim nowoczesnym i atletycznym wyglądem. Ciepłe tytanowe akcenty na listwie F1 i końcówki rur wydechowych podkreślają dynamiczną linię nadwozia i kontrastują z szarym odcieniem gris cassiopée. Wzrok przykuwają również przód z aerodynamicznym spojlerem i 18-calowe obręcze kół ze złotymi elementami.  Mocno wyprofilowane boki i nadkola, wyrazisty zderzak, a także szeroki grill w połączeniu z przednimi i tylnymi osłonami podwozia sprawiają, że prezentuje się jak rasowy SUV. Niepowtarzalnym elementem są przednie i tylne lampy LED o charakterystycznym kształcie litery C. 


Rewolucyjne wnętrze

Renault Captur posiada wnętrze naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami. Za kierownicą zamontowano cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,2 cala. W centralnej części kokpitu znajduje się zaś zwrócone ku kierowcy centrum multimedialne z dotykowym ekranem o wielkości 9,3 cala. Technologia MULTI-SENSE daje możliwość wyboru jednego z trzech trybów jazdy: Eco, Sport, MySense. Wrażenia wizualne potęguje wybranie jednego z ośmiu kolorów oświetlenia typu ambient, dostosowanego do aktualnego nastroju.


Praktyczny bagażnik

Modułowa budowa wnętrza sprawia, że kompaktowy SUV zaskakuje swoimi możliwościami aranżacji przestrzeni. Wielkość bagażnika można regulować, dzięki przesuwanej o ponad 16 cm tylnej kanapie. Renault Captur oferuje nawet 535 l przestrzeni bagażowej, którą w kilka chwil można znacząco powiększyć. Po złożeniu tylnej kanapy, przestrzeń ładunkowa powiększa się do 1275 litrów. To wystarczy, żeby przewieźć długie i duże przedmioty.


Zaawansowane systemy wspomagania jazdy

Renault Captur wyposażony jest w nawet do 16 zaawansowanych systemów wspomagania jazdy. Podczas manewrowania w ciasnych, miejskich uliczkach sprawdzą się takie rozwiązania, jak m.in. przednie i tylne czujniki parkowania, kamera 360 stopni, system wspomagania wyjeżdżania z miejsca parkingowego tyłem oraz system automatycznego parkowania Easy Park Assist. Natomiast, asystent jazdy po autostradzie i w korkach, automatyczne światła drogowe czy aktywny system wspomagania nagłego hamowania z funkcją wykrywania innych pojazdów, pieszych i rowerzystów, sprawdzą się podczas codziennej jazdy.


Wszechstronna hybryda

Hybrydowy Renault Captur idealnie nadaje się do codziennej jazdy po mieście, a w weekendy do dłuższych podróży. Dwa silniki elektryczne połączone z jednostką spalinową oferują 145 KM maksymalnej mocy. Technologia E-Tech Full Hybrid odzyskuje energię podczas jazdy, a silnik potrafi doładować akumulator, dzięki czemu nawet przez 80 proc. czasu można jeździć w trybie elektrycznym. To wszystko bez konieczności ładowania z gniazdka. Kierowca nie musi martwić się o ceny na stacjach benzynowych, ponieważ oszczędna technologia pozwala zmniejszyć zużycie paliwa nawet o 40 proc. w porównaniu z konwencjonalnym napędem.