MATERIAŁ PROMOCYJNY

Renault Captur z nowoczesnym napędem to materiał na HIT

Muskularna sylwetka i wyrafinowany design w połączeniu z zaawansowanymi technologiami pod maską. Tak w skrócie można opisać Renault Captur w wersji E-Tech Engineered. Oszczędny i dynamiczny układ napędowy dostarcza mnóstwo pozytywnych wrażeń z jazdy, a nowoczesne rozwiązania dbają o komfort i bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Możliwości tego cacka można przetestować na drodze podczas 24-godzinnej jazdy próbnej!

Atletyczny wygląd

Renault Captur przyciąga wzrok swoim nowoczesnym i atletycznym wyglądem. Ciepłe tytanowe akcenty na listwie F1 i końcówki rur wydechowych podkreślają dynamiczną linię nadwozia i kontrastują z szarym odcieniem gris cassiopée. Wzrok przykuwają również przód z aerodynamicznym spojlerem i 18-calowe obręcze kół ze złotymi elementami. Mocno wyprofilowane boki i nadkola, wyrazisty zderzak, a także szeroki grill w połączeniu z przednimi i tylnymi osłonami podwozia sprawiają, że prezentuje się jak rasowy SUV. Niepowtarzalnym elementem są przednie i tylne lampy LED o charakterystycznym kształcie litery C.

Rewolucyjne wnętrze

Renault Captur posiada wnętrze naszpikowane nowoczesnymi rozwiązaniami. Za kierownicą zamontowano cyfrowy zestaw wskaźników o przekątnej 10,2 cala. W centralnej części kokpitu znajduje się zaś zwrócone ku kierowcy centrum multimedialne z dotykowym ekranem o wielkości 9,3 cala. Technologia MULTI-SENSE daje możliwość wyboru jednego z trzech trybów jazdy: Eco, Sport, MySense. Wrażenia wizualne potęguje wybranie jednego z ośmiu kolorów oświetlenia typu ambient, dostosowanego do aktualnego nastroju.

24 godziny z hybrydą Renault

Przyjemność z jazdy hybrydą Renault można poczuć na własnej skórze podczas 24-godzinnej jazdy próbnej. Jest to doskonała okazja, by samodzielnie przetestować możliwości innowacyjnej technologii Renault, która drzemie w tym modelu. Jeździsz gdzie chcesz, kiedy chcesz, a po mieście możesz poruszać się w trybie 100% elektrycznym. Testy spełniają wszystkie aktualne formy bezpieczeństwa, a od ich rozpoczęcia dzieli Cię tylko prosty i krótki formularz. Umów się na termin i rozpocznij swoje 24 godziny z technologią hybrydową Renault!

Materiał promocyjny marki Renault

Copyright © Agora SA