Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Rodzinny, praktyczny, elektryczny. Nowy Volkswagen ID.4 imponuje możliwościami

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Rodzinny, praktyczny, elektryczny. Nowy Volkswagen ID.4 imponuje możliwościami
Jest duży, efektowny wizualnie, oferuje przestronne wnętrze i nie emituje ani grama dwutlenku węgla. Oto nowy Volkswagen ID.4 - SUV, który jest przyszłością motoryzacji. Sprawdzamy jego możliwości.

Droga do lepszego jutra

Volkswagen od kilku lat konsekwentnie zmienia wizerunek marki. Obecnie marka ta realizuje projekt #waytozero, który docelowo ma doprowadzić do oferowania aut bezemisyjnych przy jednoczesnym zachowaniu neutralności węglowej przy produkcji samochodów. To bardzo ważna kwestia z punktu widzenia prowadzenia odpowiedzialnego społecznie biznesu, z perspektywicznym myśleniem nie tylko o teraźniejszości, ale przede wszystkim o przyszłości.

SPRAWDŹ CENĘ

Volkswagen ID.4 to idealny przykład

Rodzina ID rozrasta się w ekspresowym tempie. Do kompaktowego modeli ID.3 dołącza SUV ID.4. To on będzie bardzo kuszącą propozycją dla wielu osób, głównie z powodu przestronnego wnętrza. Volkswagen stworzył ustawną przestrzeń, którą łatwo dopasować do własnych potrzeb. Tym samym jest to doskonała odpowiedź na potrzeby nowoczesnych rodzin poszukujących ciekawej i nowoczesnej alternatywy dla spalinowych pojazdów.

Wnętrze dopasowane do potrzeb

Volkswagen miał ogromne pole do popisu w przypadku tego samochodu. Dzięki unikalnej konstrukcji platformy nie mamy tutaj żadnych elementów, które mogą ograniczać ilość miejsca w kabinie. Dzięki temu zyskujemy ogromną przestrzeń na tylnej kanapie. Nie zabrakło też idealnie płaskiej powierzchni podłogi, dzięki czemu środkowe miejsce z tyłu jest w pełni użyteczne. Warto też wspomnieć o wielkim bagażniku, który idealnie sprawdzi się podczas wakacyjnych wypraw.

Długie trasy nie są tutaj problemem

Wiele osób uważa, że auta elektryczne oferują ograniczony zasięg na jednym ładowaniu. Nic bardziej mylnego! Volkswagen ID.4 to idealny przykład samochodu, który przełamuje powszechne „range ankiety”. Duża bateria zapewnia nawet 523 kilometry zasięgu, a możliwość szybkiego ładowania sprawia, że doładowanie akumulatorów zajmuje zaledwie kilkadziesiąt minut na szybkiej ładowarce. Oznacza to rzadkie i krótkie postoje nawet podczas długich wyjazdów.

Volkswagen ID.4 ma także rewelacyjne osiągi

Jedną z większych zalet samochodów elektrycznych są ich możliwości. Moc jest tutaj dostępna „od zera”. Przy każdym naciśnięciu pedału gazu zyskujemy więc komplet koni mechanicznych. Oznacza to świetne przyspieszenie (nawet w 8,5 sekundy do 100 km/h) i imponującą dynamikę. Nie wiąże się też ona z nadmiernym poborem prądu, także przy wyższych prędkościach autostradowych.

Cena imponuje

Volkswagen ID.4 wbrew pozorom nie jest też drogim autem. Wiele osób wciąż postrzega samochody elektryczne jako drogie wynalazki. Tymczasem nowy SUV marki z Wolfsburga oferowany jest w cenie od 156 390 zł. Dodatkowo wraz z samochodem możemy wybrać szereg dodatków ułatwiających użytkowanie, takich jak na przykład wallbox do garażu w atrakcyjnej cenie, dzięki któremu ładowanie auta w domowych warunkach jest szybsze i efektywniejsze.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły