Sezon motocyklowy się kończy. Honda jest już gotowa na kolejny

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Sezon motocyklowy się kończy. Honda jest już gotowa na kolejny
Sezon motocyklowy nieubłaganie zmierza ku końcowi. To najlepszy czas, aby pomyśleć o przyszłym roku i zapolować na okazję. Honda przygotowała specjalną promocję dla klientów, którzy jeszcze w tym roku zamówią sprzęt na następny sezon. Nie warto zwlekać, tylko zapoznać się z ofertą modeli z aktualnego cennika. Tym bardziej, że w pakiecie przygotowano ofertę z atrakcyjnym finansowaniem.

Sprzęt z gwarancją ceny i dostępności

Honda przygotowała specjalną ofertę na produkty z rocznika 2023. Klienci, którzy jeszcze w tym roku zdecydują się zamówić motorower, skuter lub motocykl, mogą liczyć na gwarancję ceny z dnia podpisania umowy. W dobie ograniczonej dostępności i dynamicznie zmieniających się cen nie muszą się martwić o to, co będzie w styczniu. Przed rozpoczęciem kolejnego sezonu będą mogli cieszyć się zupełnie nowym sprzętem.

Atrakcyjna oferta finansowania

Nieważne, czy w grę wchodzi motorower, skuter czy motocykl - Honda przygotowała specjalną ofertę finansowania przy współpracy banku Credit Agricole - kredyt RRSO 13,61 proc*. Wystarczy umówić się na spotkanie ze sprzedawcą w autoryzowanym salonie marki Honda, wybrać wymarzony sprzęt, a następnie wypełnić formularz. Decyzja o przyznaniu kredytu przychodzi bardzo szybko, a dla pierwszych klientów, którzy skorzystają z oferty, czeka specjalny voucher w wysokości 200 zł na wybrane akcesoria motocyklowe do wykorzystania w salonie.


Od motoroweru po turystyka

Gama modelowa Hondy jest już gotowa na przyszły sezon. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Bez znaczenia, czy chodzi o motorower, skuter lub motocykl. W każdej z kategorii jest kilka modeli dopasowanych do stylu i oczekiwań klientów - od niewielkich pojemności jak kultowy DAX czy Monkey aż po długodystansowe krążowniki takie jak Africa Twin lub Goldwing.


Więcej informacji o promocji

* RRSO to Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Partnerzy handlowi w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej. Listę akceptowanych dokumentów potwierdzających dochód znajdziesz na: www.credit-agricole.pl i w punkcie sprzedaży partnera. Tabela Opłat i Prowizji dla czynności związanych z obsługą kredytów jest dostępna na www.credit-agricole.pl. Materiał ma charakter informacyjny.

REDAKCJA