Sprawdzone auto używane? Wiemy gdzie takie kupić. Ich oferta imponuje!

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Sprawdzone auto używane? Wiemy gdzie takie kupić. Ich oferta imponuje!
Szukasz sprawdzonego auta z drugiej ręki, ale nie wiesz gdzie znajdziesz idealne auto? Autopunkt Pewne Używane może być odpowiedzią. To sieć, która oferuje pewne i sprawdzone samochody używane z potwierdzoną historią. Sprawdzamy, co oferuje ta firma.

Czym jest Autopunkt Pewne Używane?

Autopunkt Pewne Używane to sieć punktów sprzedaży samochodów używanych, bazująca na 25 letnim doświadczeniu grupy kapitałowej Holding 1. Dokładnie 13 oddziałów w 10 miastach w Polsce pozwala na dotarcie z ofertą do wielu klientów, poszukujących pewnego samochodu z drugiej ręki. Każde auto sprzedawane w Autopunkt Pewne Używane ma nie tylko zweryfikowaną historię, ale też certyfikat jakości. Do tego na miejscu oferowane są różne formy finansowania (kredyty i leasingi), a dotychczasowe auto może zostać sprzedane w rozliczeniu za nowy nabytek.

W ofercie jest tutaj wiele ciekawych aut - takich jak np. Volkswagen Passat

Obecna generacja Volkswagena Passata to jeden z najpewniejszych wyborów wśród samochodów „z drugiej ręki”. Dlaczego? Jest praktyczny, użyteczny, bezawaryjny i rozsądny kosztowo w utrzymaniu. Do tego oferuje ogromną kabinę, mocne silniki i bardzo dobre wyposażenie. Na przykład w ofercie  Autopunkt Pewne Używane znajdziemy samochód z rocznika 2017, z automatyczną skrzynią biegów i kompletnym wyposażeniem. Za auto możemy płacić 1286 zł miesięcznie, korzystając z przygotowanego kredytu.

Inną ciekawą opcją jest SEAT Leon

To kompaktowy model tej hiszpańskiej marki i bliźniak konstrukcyjny Volkswagena Golfa. Od swojego niemieckiego brata różni się jednak stylistyką, która tutaj jest dużo ciekawsza i odważniejsza. Do tego mamy też szeroki wybór wariantów napędowych. Wymagający klienci mogą szukać topowych odmian, zaś Ci, którzy potrzebują prostego i taniego auta, zwrócą uwagę na prosty i dynamiczny silnik 1.2 TSI. Takie auto dostępne jest w kredycie, w którym rata wynosi tylko 787 zł miesięcznie.

Można też wybrać coś jeszcze mniejszego

Na przykład SEAT-a Ibizę, czyli popularnego przedstawiciela segmentu B. To równie atrakcyjne auto, do tego oferujące świetne wyposażenie, nawet w bazowym wariancie. Na nic nie można tutaj narzekać - mamy dobre właściwości jezdne, atrakcyjny wygląd i dodatki zwiększające komfort użytkowania samochodu. A wszystko to w cenie, która wynosi w zależności od generacji od nieco ponad 30 000 do ponad 40 000 złotych. Tym samym każdy znajdzie coś dla swojego portfela i spełniającego jego oczekiwania.

A może Nissan Micra?

To konkurent SEAT-a Ibizy i sprawdzona propozycja tej japońskiej marki. Atutów jest tutaj wiele - począwszy od wolnossącego silnika, przez bogate wyposażenie, aż po bardzo atrakcyjne wyposażenie. To wszystko sprawia, że Micra może być uznawana za jedną z najlepszych propozycji do miasta. Bezawaryjność i prosta konstrukcja tego modelu dają mu dużą przewagę nad wieloma konkurentami. A świetne ceny aut oferowanych w  Autopunkt Pewne Używane sprawiają, że znalezienie auta dopasowanego do potrzeb jest banalnie proste.

REDAKCJA