MATERIAŁ PROMOCYJNY

Sprytne rozwiązania, które polubisz we wnętrzu tego miejskiego SUV-a

Ford Puma wyróżnia się na rynku swoją oryginalną stylistyką i innowacjami, a także pomysłowymi rozwiązaniami. Zabierzemy was do wnętrza i pokażemy funkcje, które mogą przypaść wam do gustu.

Praktyczność

Wygodny i funkcjonalny samochód musi oferować wiele praktycznych rozwiązań, które ułatwią codzienne użytkowanie. Ford Puma zdecydowanie do takich należy. Zacznijmy od schowka MegaBox pod podłogą bagażnika, wykończonego wodoodporną powłoką oraz wyposażonego w korek spustowy. Pozwala on na przewożenie mokrych i brudnych rzeczy, a także na przewiezienie niestandardowych bagaży, na przykład rośliny w doniczce. Opcjonalnie klapa bagażnika może być otwierana bezdotykowo za pomocą ruchu nogi, co także ułatwia korzystanie z przestrzeni bagażowej. Wrażenie robią też pokrowce foteli, które w razie zabrudzenia możemy łatwo zdjąć i uprać.

 


Tryby jazdy

Charakterystyka prowadzenia samochodu powinna odpowiadać aktualnym potrzebom kierowcy. Czasami chcemy, aby auto było responsywne i żwawo reagowało na wciskanie pedału przyspieszenia, a jeszcze innym razem oczekujemy łagodnego oraz spokojnego usposobienia. Odpowiedzią na te potrzeby w Fordzie są tryby jazdy, które dostosowują reakcję przepustnicy, układ kierowniczy oraz sposób zmiany biegów. Kierowca do wyboru ma aż pięć różnych trybów: Normal, ECO, Sport, Slippery i Trail. Oprócz stylu jazdy samochodu zmieniają one także informacje wyświetlane na cyfrowym zestawie wskaźników oraz jego szatę graficzną.


Technologie dla kierowcy

Na pokładzie Pumy znajdziemy wiele innowacyjnych rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo każdej podróży, a także podnoszą komfort. System Emergency Steering Assist wykrywa pojazdy, pieszych oraz inne obiekty na drodze i wspiera kierowcę w ich omijaniu. Funkcja Wrong Way Alert ostrzeże nas przed jazdą pod prąd, wykorzystując przednią kamerę oraz informacje z systemu nawigacji. Niewątpliwie wygodę podnosi także opcjonalny pakiet Winter, obejmujący podgrzewanie przednich siedzeń, kierownicy oraz przedniej szyby. Przydatna może się też okazać funkcja MyKey, która pozwala na przypisanie do kluczyka parametrów takich jak maksymalna prędkość czy głośność radia.

Materiał promocyjny marki FORD

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.