Gazeta.pl
WeekendWiadomościSportPlotekNextKulturaKobietaDzieckoTOK FMAvanti24
PocztaTuba.FMZaloguj się
Szukaj

Styl w nowoczesnym opakowaniu. Co oferuje Mazda CX-30?

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Styl w nowoczesnym opakowaniu. Co oferuje Mazda CX-30?
Mazda CX-30 to niekwestionowany hit japońskiej marki. Efektowna stylistyka, świetne wykończenie wnętrza i nowoczesne jednostki napędowe stały się przepisem na sukces. Sprawdzamy więc, co tak przyciąga klientów do tego modelu.

Za Mazdą CX-30 stoi cała ideologia

Mazda to producent, który do swoich samochodów podchodzi w bardzo nietypowy sposób. Każdy model tworzony jest zgodnie z kluczowymi założeniami marki, odnoszącymi się także do samej filozofii projektowania i tworzenia auta. Dzięki temu każdy nowy model tej marki oferuje unikalne cechy, które wyróżniają je na tle konkurentów. Model CX-30 to idealny przykład. Wystarczy spojrzeć na nadwozie tego auta aby zauważyć, że jego linia jest bardzo charakterystyczna i ciężko pomylić ją z innymi autami.

SPRAWDŹ CENĘ

Mazda CX-30 jest komfortowa i bezpieczna

Na pokładzie tego modelu znajdziemy wszystko, co zwiększa komfort i bezpieczeństwo podróżowania. Kluczowe systemy znajdziemy już w wyposażeniu standardowym, zaś w topowych odmianach pojawia się też szereg dodatków zwiększających opiekę nad nami przez elektronicznych asystentów. Warto tutaj zwrócić uwagę na obecność adaptacyjnego tempomatu, systemu monitorowania martwej strefy czy układu obserwującego zmęczenie kierowcy.

Ale to nie wszystko

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania zwiększają też inne elementy wyposażenia. Kluczowe jest na przykład dobre oświetlenie. Światła mijania i drogowe w technologii LED wyraźnie podnoszą komfort podróżowania po zmroku, a wyświetlacz head-up display pozwala na kontrolowanie podstawowych danych bez odrywania wzroku od jezdni. Pewne rzeczy także umilają podróż - wśród nich znajduje się chociażby system multimedialny MazdaConnect z 8,8-calowym ekranem.

Pod maską znalazł się nowy silnik

Mazda niezmiennie stawia na swoje unikalne jednostki z rodziny Skyactiv. Teraz w modelu CX-30 pojawiła się nowość, czyli silnik E-Skyactiv X. To rozwinięcie dwulitrowej konstrukcji Skyactiv-X, wzbogacone o rozwinięty system miękkiej hybrydy. 186 KM przekłada się tutaj na świetne osiągi, które nie są okupione wysokim zużyciem paliwa. System miękkiej hybrydy odzyskuje energię przy hamowaniu, która gromadzona jest w 24-woltowym akumulatorze litowym.

Wszystko to dostępne jest w świetnej cenie

Mazda CX-30 ma także wiele innych atutów, a jednym z nich może być cena. Obecnie u dealerów można jeszcze znaleźć ostatnie sztuki aut z rocznika 2020, oferowane z atrakcyjnym rabatem w wysokości do 10 799 zł. W przypadku aut z rocznika 2021 oszczędność może z kolei sięgać do 5 799 zł. Warto też pamiętać o atrakcyjnym finansowaniu Skypremium GO. To nowoczesny leasing, który pozwala cieszyć się nową Mazdą CX-30 przy zachowaniu niskiej raty miesięcznej, nawet na poziomie 866 zł netto miesięcznie.


REDAKCJA

Autotrader.pl

Gazeta.plWiadomościSportBiznesGazeta WyborczaPracaProgram TVBuzzPogodaWideoWyniki LottoTOK FM
PocztaFacebookNewsletter

Copyright © Agora SA

O NasReklamaPrywatnośćWszystkie artykuły