Szukasz auta używanego z pewną historią? Te mają gwarancję i zapewniają wysoki komfort

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Szukasz auta używanego z pewną historią? Te mają gwarancję i zapewniają wysoki komfort
To nowatorski program w Polsce. O ile w przypadku nowych samochodów, zdarzają się podobne oferty, o tyle pośród kilkuletnich, używanych pojazdów, dopiero teraz mamy możliwość strzału w przysłowiową dziesiątkę. Wystarczy wygodnie rozsiąść się przed ekranem smartfona w dowolnym miejscu w Polsce, kliknąć i poczekać na kuriera z dokumentami i wymarzoną, dokładnie sprawdzoną maszyną. Dodatkowo, mamy możliwość wybrania kilku opcji finansowania. To gotówka, kredyt lub leasing.

Jak to działa?

Mechanizm jest bardzo prosty. W wirtualnym katalogu znajdziemy setki ogłoszeń aut sprawdzonych w 150 kategoriach. Zyskały one Cyfrowy Paszport Pojazdu będący certyfikatem jakości. To między innymi stan silnika, karoserii, kluczowych podzespołów i elektroniki. Do tego dochodzi 12-miesięczna, elastyczna gwarancja i możliwość przetestowania dowolnego samochodu przez dwa tygodnie. Do każdej z maszyn możemy dokupić dodatkową opiekę serwisową, korzystne ubezpieczenie lub komplet opon. Sprawdzamy najlepsze oferty.

BMW X5

Elektrycznie regulowane fotele, multimedia z dużym ekranem nawigacji, dwustrefowa klimatyzacja i tapicerka skórzana. To tylko niektóre opcje z długiej listy dodatków rasowego SUV-a premium z bawarskim rodowodem. W wersji z dieslem 2.0 o mocy 231 KM zapewnia ekonomiczną jazdę jak na swoją klasę. Wydajny napęd na obie osie istotnie przyczynia się do poprawy trakcji w wymagających warunkach. Nasz egzemplarz pochodzi z 2016 i ma 192 tys. km na liczniku. Przy wpłacie wstępnej na poziomie 13,2 tysiąca zł i 7-letniej umowie kredytowej, rata miesięczna wynosi 1834 zł.


Dacia Duster 1.6

Duster jest niekwestionowanym bestsellerem w Polsce. 434-centymetrowy kompakt może mieć napęd na przednią lub obie osie. Do tego przekonuje przestronnym przedziałem pasażerskim i dobrymi właściwościami jezdnymi. Dzięki sporemu prześwitowi (21,4 cm), niestraszne mu wysokie krawężniki, koleiny wypełnione błotem czy piaszczysta droga. Wybierając wysokoprężny silnik o pojemności 1.4 litra (109 KM), zyskujemy niezłą dynamikę i wyjątkowo niskie koszty eksploatacji. Auto pochodzi z 2018 i ma 136 tysięcy km na liczniku. Modny SUV dostępny jest za 1062 zł miesięcznie przy 7-letnim kredycie i wkładzie własnym na poziomie 7600 zł.


Skoda Superb kombi 1.6 TDI

Superb na stałe wpisał się w polski krajobraz. Auto zajmuje mocną pozycję w segmencie D, a nasz egzemplarz pochodzi z 2017 i ma 166 tys. przebiegu. Rodzinny pojazd ma 486 cm długości, 186 szerokości i 151 wysokości. Bagażnik o pojemności 660 l możemy powiększyć składając oparcie asymetrycznej kanapy. Uzyskujemy wówczas aż 1950 l. Rekordowy wynik w klasie. Pod maską znajdziemy wysokoprężne 1.6 TDI o mocy 120 KM i 250 Nm (manualna skrzynia). Wersję z LED-ami i nawigacją możemy użytkować już za 992 zł miesięcznie. Kredyt na 7 lat z wkładem własnym na poziomie 7,1 tysiąca zł.

REDAKCJA