Takiej oferty się nie spodziewaliśmy. Pewne auto używane w niskiej racie miesięcznej

Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Takiej oferty się nie spodziewaliśmy. Pewne auto używane w niskiej racie miesięcznej
To rewolucyjna usługa na polskim rynku. O ile w przypadku nowych samochodów, zdarzają się podobne oferty, o tyle pośród kilkuletnich, używanych pojazdów, dopiero teraz mamy możliwość strzału w przysłowiową dziesiątkę. Wystarczy wygodnie rozsiąść się przed ekranem smartfona w dowolnym miejscu w Polsce, kliknąć i poczekać przy gorącej herbacie na kuriera z dokumentami i wymarzoną, dokładnie sprawdzoną maszyną. Jak to działa?

Prosty algorytm

Mechanizm jest bardzo prosty. W wirtualnym katalogu znajdziemy setki ogłoszeń aut sprawdzonych w 150 kategoriach. Zyskały one Cyfrowy Paszport Pojazdu będący certyfikatem jakości. To między innymi stan silnika, karoserii, kluczowych podzespołów i elektroniki. Do tego dochodzi 12-miesięczna, elastyczna gwarancja i możliwość przetestowania dowolnego samochodu przez dwa tygodnie. Do każdej z maszyn możemy dokupić dodatkową opiekę serwisową, korzystne ubezpieczenie lub komplet opon. Co ważne, przedstawiciel firmy podstawi pod wskazany adres wymarzone „cztery kółka”.

Toyota Corolla

Kompaktowy sedan Toyoty jest jednym z najpopularniejszych samochodów na świecie. W rankingach niezawodności zajmuje bardzo wysokie pozycje, skrywa pancerną mechanikę, wiele udogodnień podnoszących komfort codziennej eksploatacji, a także systemy wspomagające kierowcę na drodze. W wersji z wolnossącym silnikiem benzynowym o pojemności 1.6 litra i mocy 132 KM gwarantuje dobrą dynamikę i niskie koszty serwisowe. Znaleźliśmy auto z 2020 z przebiegiem zaledwie 22 tysięcy km. Przy kredycie na 7 lat, wkładzie własnym na poziomie 9,7 tys. zł, miesięczna rata brutto wynosi 1311 zł.

BMW X5

Ten luksusowy SUV skradł serca wymagającej klienteli na całym świecie. Poprzednia generacja uchodzi za dopracowaną i dzielnie mierzy się z dużymi przebiegami. W wersji z dwulitrowym dieslem o mocy 231 KM i 500 Nm przyspiesza do setki w 7,7 sekundy. Średnie zużycie paliwa wynosi zaledwie 5,6 litra. To pozwoli przejechać na baku ponad 1300 km. Luksusowe auto skrywa bogate wyposażenie i liczne systemy wsparcia. Nasz egzemplarz pochodzi z 2017 i ma 118 tysięcy km na liczniku. Przy wpłacie wstępnej na poziomie 17,5 tysiąca zł i 7-letniej umowie kredytowej, rata miesięczna wynosi 2357 zł.

Toyota Prius+

To największy Prius, jakiego spotkamy na polskim rynku. Jest homologowany na siedem osób i w tym przypadku znajdziemy na pokładzie kamerę cofania, zaawansowane multimedia z dotykowym ekranem, a także automatyczną, planetarną skrzynię biegów. Pod maską pracuje wydajna hybryda o mocy niespełna 100 KM. Osiągnięcie spalania w mieście na poziomie 4,5 litra nie należy do rzadkości. Korzystnie też przedstawia się sytuacja cenowa. Nasza Toyota pochodzi z 2018 i ma niecałe 41 tysięcy km przebiegu. Przy wpłacie własnej rzędu 10600 zł i 7-letniego okresu umowy, miesięczna rata wynosi 1432 zł.

Nissan Qashqai

To jeden z najważniejszych modeli w obecnej historii Nissana. Qashqai zastąpił modele kompaktowe i klasy średniej. Był to strzał w 10. Bestsellerowy SUV ma 439,5 cm długości, a jego rozstaw osi wynosi 265 cm. Można trafić na odmianę z LED-owymi reflektorami, 19-calowymi obręczami aluminiowymi i adaptacyjnym tempomatem. Pod maską wybranej przez nas wersji pracuje 140-konny silnik benzynowym o pojemności 1.3 l. Ma napęd na przednią oś, manualną, 6-stopniową skrzynię i przyspiesza do setki w 10,3 s. Przebieg to 56 tys. km, a rata miesięczna przy wkładzie własnym rzędu 10 tysięcy wynosi 1351 zł. Auto pochodzi z 2019.


Opel Corsa

Jeden z najważniejszych modeli Opla. Auta z segmentu B wciąż sprzedają się świetnie i takim też modelem jest Corsa. Najnowsze wcielenie z wysokoprężnym silnikiem 1.5 ma 102 KM i zużywa śladowe ilości paliwa. W ponad 4-metrowym samochodzie bez trudu zmieścimy 4-osobową rodzinę wraz z bagażem. Nasz egzemplarz pochodzi z 2020 i ma niespełna 70 tysięcy km przebiegu. Wyjechał z polskiego salonu i przyciąga uwagę bogatym wyposażeniem. Jeśli wpłacimy 6,5 tysiąca zł i ustalimy czas umowy na 7 lat, miesięczna rata kredytu wyniesie zaledwie 882 zł.

REDAKCJA