MATERIAŁ PROMOCYJNY

Te modele przyciągają spojrzenie, a dostępne są teraz w atrakcyjnej ofercie. Leasing nawet 103%!

Marka Cupra jest dobrze znana wszystkim fanom motoryzacji i nieustannie podbija serca coraz większej liczby klientów. Samochody uosabiają wyjątkowy charakter, oryginalny wygląd, a także zapewniają dużą dawkę emocji za kierownicą. To wszystko dostępne jest w bardzo rozsądnej cenie oraz z korzystnym finansowaniem!

Cupra Leon

Praktyczny i funkcjonalny kompakt, który świetnie sprawdzi się jako auto na co dzień, a przy tym oferuje drapieżną i wyrazistą stylistkę. Ten model zachwyca już od linii nadwozia i kształtów, przez charakterystyczne miedziane detale, po oryginalne wzory felg i specjalne lakiery, które stały się znakiem rozpoznawczym samochodów spod logo Cupry. Dostępna jest szeroka gama jednostek napędowych: znajdziemy tu zarówno 150-konne silniki Diesla i benzynowe, a także hybrydy typu plug-in, a wisienką na torcie jest 2-litrowa jednostka benzynowa o mocy 300 KM. Atutem każdej Cupry jest także znakomite wyposażenie, które sprawia, że każda podróż to czysta przyjemność.

Jeszcze więcej zalet!

Miedziane detale są znakiem rozpoznawczym 

Sprawia radość z jazdy i zachwyca mocą

Cupra Leon Sportstourer

Leon Sportstourer z nadwoziem kombi oferuje te same doznania i frajdę z jazdy, ale jest przy tym jeszcze bardziej funkcjonalny. Co więcej, Cupra Leon Sportstourer dostępna jest z napędem na cztery koła i silnikiem o mocy 310 KM. Linia nadwozia prezentuje się nadal bardzo dynamicznie i drapieżnie. Spojrzenia przyciągają zintegrowane tylne światła LED z dynamicznymi kierunkowskazami, które tworzą spójną całość. Sportowy charakter tego modelu jest bardzo wyrafinowany, o czym świadczy eleganckie wnętrze. Niebanalne kolory tapicerek oraz miedziane przeszycia wraz z akcentami w tym samym kolorze są niezwykle gustowne i sprawiają, że przestrzeń jest wręcz luksusowa.

Zakup w wygodny sposób

Własna konfiguracja czy szybki zakup jednego z samochodów dostępnych od ręki? Obie opcje są dobre! Zwłaszcza z korzystnymi formami finansowania, które przygotowała dla swoich klientów Cupra. Klasyczny leasing 103% dostępny jest przy opłacie wstępnej w wysokości 20% oraz okresie leasingu na 36 miesięcy z wykupem w wysokości 1%. Inną opcją jest Leasing jak Abonament. W takiej formie można samodzielnie ustalić wysokość opłaty wstępnej, długość okresu finansowania czy roczny limit kilometrów. Korzystne oferty zostały przygotowane zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Więcej informacji odnośnie ofert dostępnych jest na stronie marki.

Materiał promocyjny marki Cupra

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.