MATERIAŁ PROMOCYJNY

Te Volkswageny nie boją się żadnego zadania. I dbają o kierowcę na każdym kroku

Trudno zrobić dobry samochód dostawczy. Auto musi być jednocześnie trwałe, niezawodne, przystosowane do najcięższej pracy, a przy tym nie zapominać o swoim kierowcy. No i powinno mieć taką opcję finansowania, aby firmom zakup się opłacał. Volkswagenowi ta trudna sztuka się udała.

Wielokrotnie nagradzana rodzina w nowej ofercie

Volkswagen Samochody Dostawcze ma wieloletnie doświadczenie, a o jakości aut marki świadczą nie tylko słupki sprzedaży, ale też branżowe nagrody. Dwa najmniejsze auta w rodzinie, Caddy i Transporter, zgarnęły m.in. główne nagrody w prestiżowym konkursie "Best Vans". Oba dostępne są w polskich salonach w okazyjnej ofercie. Już teraz można zamówić wybranego dostawczego Volkswagena z rocznika 2023, by zagwarantować sobie jego cenę. Decydując się na zakup, kierowca zyskuje dodatkowo benefity, z którymi oszczędza sobie niepotrzebnych wydatków w nowym roku.


Volkswagen Caddy, czyli kombivan nowej generacji

Piąta generacja osadzona jest na platformie MQB, wykorzystywanej także w produkcji Golfa 8. Fakt zbudowania tego samochodu na modułowej platformie dla pojazdów z silnikiem montowanym poprzecznie, daje znacznie większe możliwości konstrukcyjne i wyposażeniowe pojazdu. Innowacyjne systemy wsparcia kierowcy zwiększają bezpieczeństwo i czynią prowadzenie łatwiejszym. Długość nowego Caddy to 4500 mm, a jego rozstaw osi to 2755 mm. W wersji Maxi to odpowiednio 4853 i 2970 mm.

Co chcesz przewieźć? Caddy Cargo nie obawia się żadnego ładunku

Dwie europalety? Żaden kłopot. Caddy Cargo dysponuje jedną z najszerszych przestrzeni ładunkowych na rynku, wynoszącą 1614 mm. Między nadkolami jest do dyspozycji aż 1230 mm. Caddy może pochwalić się dużą kubaturą ładunkową: w Cargo wynosi ona 3,1 m3, a w Cargo Maxi - 3,7 m3. Do tego dochodzi wysoka maksymalna ładowność wynosząca odpowiednio do 715 i 750 kg. Próg załadunkowy jest położony nisko, a boczne drzwi przesuwne w wersji Maxi mają szerokość 840 mm.


A może Volkswagen Caddy ma wozić ludzi? Żaden problem

Przestrzeń ładunkowa może być przekształcona w warsztat, w którym mieści się niezbędne wyposażenie. Świetnie posłuży również kurierom w ich codziennej pracy. Warto też pamiętać o wersji osobowej, w której wygodnie podróżować może nawet siedem osób, ich bagaże, sprzęt sportowy oraz pies. W wersjach Maxi siedem miejsc należy do wyposażenia standardowego. Dzięki dwóm dodatkowym pojedynczym fotelom w trzecim rzędzie, które można łatwo złożyć lub wyjąć, tył Caddy zamienia się w pojemną przestrzeń bagażową, do której zapakować można mnóstwo rzeczy. Bagażnik może pomieścić nawet do 2556 l w wersji z krótkim rozstawem osi i do 3105 l w Maxi.


Volkswagen Transporter jest teraz 6.1

W Polsce można już zamówić Transportera z rocznika 2023 z gwarancją ceny. To wersja 6.1. Co to oznacza? Szóstą generację po liftingu. Transporter zyskał bardziej wyrazisty front oraz dodano do niego o wiele więcej technologicznych nowinek. Co więcej, poprawiono w nim pozycję za kierownicą, jak też dopracowano zawieszenie i układ kierowniczy. Tym samym jest to dostawczak, który nie doŚć, że jest na rynku od 70 lat, to jest też jak najbardziej zaawansowany technologicznie i prowadzi się jak zwykła osobówka. Sprawdzi się w każdym biznesie. Pod maską pracuje jeden z kilku silników diesla 2.0 TDI, a w opcjach oczywiście znajdziemy napęd 4Motion.


Nieważne, jaki biznes prowadzisz, czeka na ciebie dostosowany Transporter

Volkswagen Transporter 6.1 oferowany jest w wielu wariantach – z krótkim lub z długim rozstawem osi, z trzema wysokościami dachu, jako furgon z platformą i z podwójną lub pojedynczą kabiną, a także z napędem na przednią oś lub na wszystkie koła. Wykorzystywany jest niemal we wszystkich sektorach gospodarki - zarówno przez handlowców, jak i przez policję, służby ratownicze, firmy kurierskie czy duże przedsiębiorstwa. Na pokład może zabrać trzy europalety, jego ładowność dochodzi do 1,4 t, przeciągnie przyczepę do 2,5 tony, a wysokość ładunkowa to nawet 1940 mm.


W nocy drogę rozświetlają zaawansowane reflektory LED, a o komfort jazdy dbają wygodne fotele oraz nowoczesne i proste w obsłudze multimedia. Każda odmiana jest standardowo wyposażona w system Cross Wind Assist, który niweluje podmuchy wiatru. Poza tym w T6.1 można posiadać m.in.: Lane Assist, Trailer Assist, kamerę cofania Rear View, asystenta ochrony bocznej, Park Assist 3.0 - system automatycznego parkowania, awaryjne hamowanie podczas manewrowania, Rear Traffic Alert - ostrzeganie przed nadjeżdżającymi pojazdami podczas wyjeżdżania tyłem z miejsca parkingowego, czy Sign Assist – odczytywanie znaków drogowych.