MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten elektryczny SUV to powiew świeżości na rynku. Teraz jest dobry moment na zakup

Toyota bZ4X to zupełnie nowy model, który niedawno pojawił się na rynku. Przekonuje do siebie niezwykle atrakcyjnym designem oraz licznymi innowacjami. Ten model jest teraz dostępny na Sezonowej Wyprzedaży z ogromną korzyścią aż do 27 tysięcy złotych!

To pierwszy taki samochód Toyoty

Model bZ4X to mała rewolucja w gamie modelowej Toyoty. Jest to pierwszy samochód z bateryjnym napędem elektrycznym wpisujący się w nową linię aut bZ – beyond Zero. Klienci nie mają jednak podstaw do obaw. Japoński producent może pochwalić się niezwykle bogatym doświadczeniem z napędami elektrycznymi, które przyniosła produkcja aut hybrydowych. W pełni elektryczny SUV to po prostu duży krok naprzód. 

Przestronność, która cię zaskoczy

Toyota bZ4X to także pierwszy model, który wykorzystuje nowoczesną platformę e-TNGA stworzoną z myślą o autach elektrycznych. Platforma ta jest kluczem do osiągnięcia przestrzennej i funkcjonalnej kabiny oraz obszernego bagażnika.  Zapewnia jednocześnie stabilne i dynamiczne prowadzenie. Dzięki niej samochód ma bardzo duży rozstaw osi wynoszący 2,85 m. Przez to pasażerowie tylnej kanapy siedzą aż metr za przednimi fotelami, a do dyspozycji mają płaską podłogę. To wszystko sprawia, że podróżujący Toyotą bZ4X poczują się, jakby podróżowali autem o segment większym.


Napęd na przód lub na cztery koła

Za wyborem napędu na przednie koła przemawia wyższy zasięg oraz niższa cena. Napęd na wszystkie koła daje jednak więcej korzyści. Pierwsza z nich to wyższa moc oraz lepsze osiągi. Kolejny przywilej napędu 4x4 to bardzo dobre właściwości terenowe oraz dostępność trybu XMODE. Dwa silniki elektryczne, umieszczone z przodu i z tyłu w inteligentny sposób przekazują napęd na poszczególne koła w zależności od potrzeb. Toyota bZ4X z napędem AWD to samochód, który wykazuje się dużą sprawnością nawet w najtrudniejszych warunkach.

Duży zasięg i szybkie ładowanie

Duża bateria o pojemności 71,4 kWh zapewnia możliwość przejechania wielu kilometrów na jednym ładowaniu. Auto w wersji z przednim napędem może pokonać nawet 512 km bez przystanku na uzupełnienie energii. Wersja z napędem na cztery koła może natomiast przejechać równie solidne 461 km. Po rozładowaniu baterię możemy błyskawicznie uzupełnić, dzięki możliwości ładowania z mocą do 150 kW. Korzystając z takiej ładowarki, uzupełnimy akumulatory do 80 proc. w około 30 minut. To fantastyczny wynik, który sprawia, że pokonywanie długich tras może być niezwykle łatwe.

Wnętrze pełne nowoczesnych technologii

We wnętrzu Toyoty bZ4X od razu odczujemy, że mamy do czynienia z bardzo nowoczesnym samochodem. Panel środkowy otrzymał atrakcyjny design przy zachowaniu dużej funkcjonalności. Zapewnia on 20 litrów przestrzeni, w której umieścimy swoje przedmioty. Uwagę przykuwa także duży dotykowy ekran, którego przekątna może wynosić 8 lub 12,3 cali. Dopracowany system multimediów Toyota Smart Connect oferuje wiele zaawansowanych funkcji, w tym ulepszonego asystenta rozpoznawania głosu. Wygodne fotele, które mogą być podgrzewane i wentylowane, umilą każdą podróż, a o bezpieczeństwo zadbają nowoczesne systemy Toyota T-MATE.


Materiał promocyjny marki Toyota

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.