MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten model robi furorę na polskich drogach. Stosunek jakości do ceny? Na medal!

Szukasz wyrazistego samochodu, który doskonale sprawdzi się w mieście i sprosta wymagającym oczekiwaniom? To z pewnością zainteresuje cię ta oferta. Nowa KONA Electric, to auto, które nie umknie uwadze. Odwiedź dni otwarte w salonach Hyundaia i sprawdź też promocje na pozostałe modele z upustami do 20 000 zł.

Wyróżnij się z tłumu

Na rynku crossoverów ciężko wyróżnić się wyglądem, ale projektanci tego samochodu pokazali, że można. Nowa KONA wygląda obłędnie i wprowadza sporo świeżości do tego segmentu. Koreańska marka po raz kolejny potwierdza, że zna się na designie. Dynamiczne linie i opływowy kształt nadwozia świetnie wpływają na odbiór całości, ale nie bez znaczenia pozostają dopracowane detale. Jedno trzeba przyznać – smukły pas świetlny wygląda znakomicie. Podobnie jak reflektory oraz tylne lampy zintegrowane z solidnymi nadkolami. Kona Electric wyróżnia się także motywem pikseli na zderzaku. Nie zapominajmy, że to kompaktowe nadwozie skrywa sprytnie zaplanowaną i funkcjonalną przestrzeń. Nowa generacja przyniosła dodatkowe 15 centymetrów długości, 2,5 cm szerokości, a także większy o 6 cm rozstaw osi. To jak awans do wyższej półki.

Wnętrze pełne technologii

KONA Electric nie tylko wygląda nowocześnie, ale naprawdę taka jest. Przekonamy się o tym już po kilku minutach spędzonych wewnątrz. Duże wrażenie robią dwa zintegrowane wyświetlacze o przekątnej 12,3 cala, które zapewniają łatwą i wygodną obsługę. Oprogramowanie może być aktualizowane zdalnie, dzięki technologii OTA (Over-the-Air). Dzięki komunikacji bliskiego zasięgu (NFC) nową Konę można otwierać, zamykać i uruchamiać za pomocą cyfrowego kluczyka w smartfonie czy smartwatchu. Bezpieczną jazdę zapewniają liczne systemy asystujące kierowcy, które dbają o utrzymanie pasa ruchu, monitorowanie martwego pola czy ułatwiają parkowanie dzięki systemowi kamer 360 stopni i czujnikom ostrzegającym o ruchu poprzecznym, dzięki którym samochód jest w stanie uniknąć kolizji podczas cofania.

Nowy elektryzujący napęd

Układ napędowy nowej KONY Electric ma za zadanie zapewniać doskonałe właściwości jezdne, szybkie ładowanie oraz jak największy zasięg. Innowacja goni tutaj innowację. Znajdziemy tu tryb jazdy i-PEDAL, wstępne podgrzewanie akumulatora przed ładowaniem oraz układ hamowania regeneracyjnego 2.0. Poziom hamowania dostosujecie za pomocą łopatek zamontowanych na kierownicy. Dwa rozmiary baterii do wyboru pozwalają skonfigurować pojazd tak, aby dopasować go do własnych potrzeb. Mniejsza bateria zapewnia zasięg do 377 km, natomiast większa zaskakuje znakomitym wynikiem sięgającym 514 km na jednym ładowaniu. Obie wersje charakteryzują się inną mocą. KONA z mniejszym akumulatorem rozwija 156 KM, a z większym aż 218 KM. Obie wersje możemy naładować w 41 minut, wykorzystując ładowarkę o mocy 100 kW. To znakomite parametry, zwłaszcza w kompaktowym, miejskim crossoverze. Zapewniają płynną i dynamiczną jazdę oraz odpowiednio duży zasięg.

Materiał promocyjny marki Hyundai

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.