MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten model to duma Renault! Segment zadrżał, nie bez powodu

Austral to futurystyczny miejski SUV o masywnych kształtach. Z wydajnymi hybrydowymi silnikami (mild hybrid i E-Tech full hybrid), charakterystycznym designem i nowoczesnym przestronnym wnętrzem plasuje się w ścisłej czołówce swojego segmentu. To pierwszy samochód z oferty Renault zaprojektowany na bazie platformy CMF-CD. Aktualnie Renault oferuje 24- godzinne jazdy próbne nowym SUV-em, dzięki którym można na własnej skórze przekonać się o jego zaletach i poczuć przyjemność z prowadzenia.

Bezpieczeństwo i wygoda na najwyższym poziomie

Renault Austral wspiera kierowcę w oparciu o 32 zaawansowane systemy wspomagania prowadzenia. Ta imponująca liczba przekłada się na jazdę bezpieczną, komfortową i idealnie dopasowującą się do indywidualnych potrzeb użytkownika pojazdu. System 4Control advanced i cztery skrętne koła pomagają w utrzymaniu pełnej kontroli nad pojazdem i zachowaniu precyzyjnego toru jazdy. Austral wyposażony jest w adaptacyjne przednie reflektory Full LED Matrix vision, które zapewniają wyższą jasność świecenia niż tradycyjne światła LED i dostosowują wiązkę światła do warunków na drodze oraz innych uczestników ruchu.

Funkcjonalne wnętrze z innowacyjnymi multimediami openR

Austral to auto dla kierowców, którzy cenią nowoczesne rozwiązania. Wnętrze jest gustowne, reprezentacyjne i zaawansowane technologicznie. Uwagę od razu zwracają dwa 12-calowe ekrany, które łącznie tworzą powierzchnię 774 cm2. System multimedialny openR posiada wbudowane usługi Google i usługi Renault. Nawigacja Google Maps zapewnia najlepszą optymalizację trasy nawet w sytuacji utraty zasięgu sieci. Sterowanie głosowe, które obejmuje między innymi zarządzanie muzyką, wysyłanie wiadomości sms i ustawianie temperatury, pozwala na zarządzanie zróżnicowanymi funkcjami bez odciągania uwagi kierowcy od drogi. Sprzyja też temu przezierny wyświetlacz Head-up Display o przekątnej 9,3 cala. Dla wygody kierowcy zdecydowano się też na uwzględnienie prostych w obsłudze fizycznych przycisków, które służą między innymi do sterowania klimatyzacją i wentylacją.

Nowa hybrydowa wersja SUV-a

Nowy Renault Austral dostępny jest w dwóch jednostkach napędowych: E-Tech full hybrid, który jest jednym z bardziej wydajnych silników w swoim segmencie, oraz mild hybrid. Oba rozwiązania przyczyniają się do obniżenia zużycia paliwa, dzięki czemu jazda tym modelem jest ekonomiczna i przyjazna dla środowiska. Co więcej, wsparcie silnika elektrycznego układu hybrydowego w fazie przyspieszenia zapewnia niezapomniane wrażenia z jazdy.

Renault Austral w korzystnej ofercie

Ten innowacyjny model dostępny jest teraz w bardzo korzystnej ofercie! Skorzystać można z atrakcyjnych produktów finansowych z gwarancją stałej raty. Marka Renault przygotowała  abonamenty dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Cały proces zakupu jest prosty i szybki. Wystarczy wybrać samochód, ustalić wkład własny, przebieg oraz czas trwania umowy. Następnie pozostaje już tylko cieszyć się komfortową jazdą nowym samochodem. Jeżeli te warunki jeszcze Cię nie przekonały, skorzystać możesz z jazdy próbnej, podczas której przekonasz się o zaletach nowego Renault Austral.

Materiał promocyjny marki Renault