MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten model znika jak na pniu! Niezwykła oferta na włoskiego SUV-a

Ta marka słynie z tworzenia wyjątkowych aut. Premierowa Alfa Romeo Stelvio, która właśnie nadjechała do salonu, jest tego najlepszym przykładem. Pod sylwetką SUV-a kryje sportowe emocje. Zachwyca też niezawodnością, bo objęta została 5-letnią gwarancją w standardzie. Pozytywnie zaskakuje też korzystna oferta na leasing 105%.

Włoski pietyzm w każdym calu

Projektanci Alfy Romeo czerpali z najlepszych wzorców włoskiego stylu przy tworzeniu Stelvio. Choć sylwetka auta prezentuje się smukle i niezwykle wyrafinowanie, to jednocześnie zachowuje sportowy pazur. Auto wyróżnia się w swoim segmencie i nadaje kierunek konkurencji. To wszystko przy zachowaniu ponadczasowego wyglądu. Bezkompromisowe osiągi będą możliwe dzięki idealnie rozłożonej masie pojazdu. Wnętrze pojazdu nie odstaje od nadwozia i również urzeka swoim wyrafinowanym designem. W Stelvio do perfekcji opanowano sztukę zachowania równowagi między przyjemnością z jazdy, a wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii.


Innowacyjne technologie

Pierwiastek sportowy w tej marce nie wziął się znikąd. Alfa Romeo wciąż przesuwa granice między światem motorsportu, a pojazdów użytkowych, dostarczając radości z jazdy. Włosi nieprzerwanie poszukują nowych wyzwań, czego najlepszym świadectwem jest ich wieloletnia obecność w prestiżowej Formule 1. Nic dziwnego, że Stelvio jest SUV-em wyjątkowym, bowiem zapewnia niebywałą dynamikę jazdy, zaskakujące osiągi oraz moc wrażeń. Te generują bezpośredni układ kierowniczy, silnik najnowszej generacji o mocy 280 KM i napęd Q4 na obie osie. W połączeniu z błyskawiczną, automatyczną skrzynią biegów poczujemy dreszczyk sportowych emocji. Charakterystykę jazdy sami dostosujemy do swoich preferencji dzięki jednemu z trybów Alfa DNA.


Niepowtarzalny design i niezawodność idą ze sobą w parze

Alfa Romeo Stelvio to SUV-em bezkompromisowym. Oznacza to, że najnowsza technologia ma dawać nie tylko radość z jazdy, ale i pewność, jak i poczucie bezpieczeństwa. W najtrudniejszych warunkach drogowych poczujemy widoczne wsparcie napędu Q4 na wszystkie koła i świateł Matrix Full LED. Komfort zapewni system multimedialny Uconnect z ekranem o przekroju 8.8 cala obsługujący technologię Apple CarPlay i Android Auto. To jednak nie koniec zaskoczeń. W standardzie otrzymamy gwarancję na 5 lat obejmującą choćby układ kierowniczy, silnik, przeniesienie napędu i skrzynię biegów. Równie imponująco przedstawia się leasing 105%. Tak skrojona oferta daje gwarancję dopracowania modelu w każdym calu.


Materiał promocyjny marki Alfa Romeo

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.