MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten potężny SUV o drapieżnej stylistyce robi szał na drogach! Sprawdzamy ofertę

CUPRA Ateca to doskonałe auto zarówno do codziennej jazdy po mieście, w trasę, jak i dla entuzjastów szybkiego pokonywania zakrętów i emocji na drodze. Design przyciągający spojrzenie, obszerne komfortowe wnętrze, technologia pełna innowacji, świetne właściwości jezdne i bardzo dobre osiągi: wszystko to sprawia, że Ateca bardzo szybko skradnie serca fanów motoryzacji.

Przemyślany design ze sportowymi akcentami

Powołując do życia model Ateca designerzy postawili na odważne rozwiązania. Sylwetka auta jest drapieżna i bezkompromisowa. Całokształt budują mocne linie, wyraźnie wyprofilowana maska, reflektory w technologii full LED, detale w kolorze ciemnego aluminium, czarne zaciski hamulców z logo CUPRA (które są standardem dla wszystkich wersji) albo hamulce wyczynowe z zaciskami Brembo z przodu w kolorze miedzi (dostępne w wersji VZ Tribe Edition).

Centrum dowodzenia w najwyższym standardzie

Zasiadając za sterami CUPRY Ateca kierowca zajmuje bardzo wygodną pozycję w skórzanym, sportowym fotelu kubełkowym. Połączeniem najnowszych technologii i wyrafinowania jest sportowa, podgrzewana kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą z przyciskiem trybu CUPRA i przyciskiem uruchamiania silnika (dostępna dla wersji specjalnej VZ Tribe Edition). Cyfrowy kokpit o przekątnej 10,25 cala i 9,2 calowy ekran dotykowy skupiają wszystkie najważniejsze informacje i funkcje w zasięgu wzroku kierującego pojazdem. Zmianę trybu jazdy można dokonać bezproblemowo, bez odrywania dłoni od kierownicy.

Imponujące osiągi przyprawiające o drżenie serca

Ateca dostępna jest z benzynowymi jednostkami napędowymi o mocy od 150 do 300 KM. Hiszpański temperament i sportowego ducha CUPRY wyraża w pełni wydajny silnik o mocy 300 KM i maksymalnym momencie obrotowym 400 Nm. W tej wersji auto osiąga „setkę” w jedyne 4.9 sekundy. W zestawieniu z napędem 4Drive, automatyczną skrzynią biegów DSG, adaptacyjnym zawieszeniem DCC i kilkoma zróżnicowanymi trybami jazdy daje to prawdziwą dynamikę przy zachowaniu najwyższego komfortu.

Materiał promocyjny marki CUPRA

Copyright © Agora SA