MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten samochód jest definicją funkcjonalności w klasie premium. Co go wyróżnia?

SUV to samochód, który musi spełniać wiele wymagań, które nierzadko stoją w kontrze do siebie. Niełatwe zadanie, ale BMW X5 pokazuje, że można to zrobić w sposób charakterny i bezkompromisowy. Nowoczesne BMW X5 jest teraz dostępne od ręki w leasingu 105% dla przedsiębiorców. Zapytaj o ofertę!

Funkcjonalność w sportowej stylistyce

BMW X5 daje swobodę podróżowania dzięki przestronnemu wnętrzu, zapewniając niezwykły komfort podróżującym oraz oferując dużą przestrzeń bagażową. Co jest wyjątkowe w tym aucie, to fakt, że wygoda idzie tu w parze ze sportową stylistyką i niebanalnym charakterem, a także wyjątkowo precyzyjnym prowadzeniem nastawionym na radość z jazdy. Klienci BMW cenią sobie indywidualizm, dlatego konfigurator obfity jest w przeróżne opcje, co pozwala nadać wyjątkowy charakter twojemu nowemu BMW X5. Do wyboru jest aż 11 wersji tapicerek oraz 8 wersji listew ozdobnych. To daje aż 88 możliwości konfiguracji.

Jeszcze lepszy wygląd

Nowa wersja BMW X5 znacznie zyskała na prezencji i solidnym wyglądzie. To za sprawą m.in. nowej interpretacji typowych dla marki reflektorów, które teraz są znacznie smuklejsze, a ciekawym akcentem są światła do jazdy dziennej w kształcie strzałek skierowanych do zewnątrz, które pełnią także funkcję kierunkowskazów. Kolejny atrakcyjny element to opcjonalna atrapa chłodnicy BMW Iconic Glow z kaskadowym oświetleniem, które po zmroku wygląda bardzo efektownie. Nowoczesny wygląd to także zasługa nowych wlotów powietrza oraz przeprojektowanych tylnych lamp z wyrazistymi, trójwymiarowymi elementami świateł pozycyjnych oraz świateł stop.

Postaw na osiągi

Sportowa stylistyka nadaje wyjątkowy charakter nadwoziu, ale u jej boku stoją układy napędowe nastawione na efektywność i osiągi czyniąc całość bardzo spójną mieszanką funkcjonalności i sportu. Podstawowa jednostka napędowa to 6-cylindrowy silnik benzynowy o dużej pojemności (3,0 l) rozwijający 381 KM, które przekazywane są na wszystkie koła. Sprint do setki zajmujący jedynie 5,4 sekundy to naprawdę imponujący wynik. W ofercie dostępny jest także układ hybrydowy typu plug-in, którego sercem jest ten sam silnik benzynowy. Jego moc systemowa wynosi aż 489 KM. Pod maską może znaleźć się także wydajny 3-litrowy silnik Diesla pracujący w układzie miękkiej hybrydy. Umów się na jazdę próbną i sprawdź, który napęd jest dla ciebie najlepszy.

Zakochaj się we wnętrzu

Wnętrze reprezentuje wyjątkowo wysoki poziom wyrafinowania oraz najwyższą jakość materiałów wykończeniowych. Fotele zapewniają wygodną pozycję nawet podczas długich podróży, które mijają szybko za sprawą dostępnych na pokładzie systemów multimedialnych. Ich obsługa odbywa się z poziomu wyjątkowo innowacyjnego i nowoczesnego BMW Live Cockpit Professional z fantastycznie wyglądającym zakrzywionym ekranem. Podczas postoju można wyświetlać na nim filmy z serwisów streamingowych. Wewnątrz znajdziemy także wiele oryginalnych detali, które podkreślają wyjątkowy charakter samochodu, takich jak chociażby podświetlana listwa na desce rozdzielczej czy krystaliczny selektor trybów jazdy.

Materiał promocyjny marki BMW

Copyright © Agora SA