MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten SUV to bestseller w Europie! Nowy Peugeot podbija listy sprzedaży

Zwrotny i dynamiczny 2008 nadaje się świetnie zarówno do jazdy po mieście, jak i na wyjazdy w dłuższe trasy czy do weekendowych wypadów za miasto. Łączy w sobie odważny, nieszablonowy design i nowoczesną elegancję. Oferuje wartą docenienia przyjemność z jazdy, między innymi dzięki świetnie zestrojonemu zawieszeniu i dobrym osiągom.

Wszechstronny wybór wersji silnikowych

Model 2008 dostępny jest zarówno w wariancie elektrycznym, jak i z tradycyjnym napędem benzynowym lub wysokoprężnym. Silnik benzynowy ma 130 KM (96kW). Mocą 130 KM (96 kW) dysponuje również jednostka diesla. Wersja elektryczna ma 156 KM (115 kW) i zapewnia zasięg do 406 KM w cyklu WLTP. Czas ładowania od 20 do 80% to jedyne pół godziny w publicznym punkcie szybkiego ładowania 100 kW. Wraz z autem dostępna jest też ładowarka EasyWallbox .


Poznaj zalety nowego Peugeota

Możliwość wyboru wersji silnikowej

Wspomaganie kierowcy zaawansowanym systemem kamer

Aerodynamiczna sylwetka i nieszablonowe wzornictwo

Wszechstronny komfort kierowcy i pasażera

Wsparcie kierowcy na każdym polu

Nowy Peugeot 2008 wyposażony jest w cały szereg zaawansowanych technologicznie systemów wspomagania. To między innymi Drive Assist Plus oraz nowa kamera przednia i kamera cofania, dające obraz 360 stopni otoczenia pojazdu. Ponadto auto dysponuje systemem monitorowania martwego pola, asystentem utrzymania pasa ruchu oraz automatycznym przełączaniem reflektorów przednich. Praktyczna funkcja Hill Assist Descent Control umożliwia regulowanie prędkości jazdy na drodze o dużym kącie nachylenia, a Advanced Grip Control oferuje trzy tryby kontroli trakcji, które wspomagają jazdę po piasku, błocie lub śniegu.


Wygoda przede wszystkim

Nowy Peugeot 2008 nie zawodzi również swoim wyglądem. Wyróżnia się nieszablonowym wzornictwem i pięknie skrojoną aerodynamiczną sylwetką. Awangardowy przód zwraca uwagę masywnym, szerokim grillem i drapieżnym kształtem futurystycznych reflektorów, które nadają mu charakterystycznego wyrazu. Auto zaprojektowane jest z założeniem zapewnienia kierowcy i pasażerom jak najbardziej wszechstronnego komfortu. Usługi mobilne Peugeot czynią komunikację z pojazdem intuicyjną i przystępną, a monitoring ruchu drogowego ostrzega o ewentualnych utrudnieniach na trasie. Dzięki szyberdachowi do wnętrza dociera dużo światła, co sprzyja wrażeniu przestrzeni i poczuciu wolności. Opcjonalnie dostępne są ogrzewane, regulowane elektrycznie fotele z funkcją masażu.


Materiał promocyjny marki Peugeot