MATERIAŁ PROMOCYJNY

Ten włoski SUV znika na pniu! Obejrzy się za nim każdy

Stelvio to jeden z flagowych modeli Alfa Romeo. Wielokrotnie nagradzany i doceniony na międzynarodowych rynkach, zdobył uznanie między innymi dzięki znakomitym silnikom, zaawansowanym rozwiązaniom technologicznym, wyróżniającej się dynamice jazdy, optymalnemu rozkładowi masy i wypracowanemu stosunkowi masy do mocy. To przekłada się na świetne właściwości jezdne i imponujące osiągi. Produkowane we włoskiej fabryce w Cassino, Stelvio po liftingu prezentuje się bardzo ciekawie i nie zawodzi na żadnym polu. Ten włoski SUV dostępny jest w atrakcyjnym leasingu 101% dla firm.

Dynamiczna jazda pełna emocji

Wyposażone w napęd na cztery koła Q4 Stelvio łączy elegancki design ze sportowym charakterem, który czerpie bogato z najlepszych tradycji kultowej marki Alfa Romeo. SUV dostępny jest w kilku wersjach silnikowych. Ciekawą opcją wydaje się benzynowa 2-litrowa jednostka o mocy 280 KM zestrojona z 8-stopniową automatyczną skrzynią biegów. Teraz czas na przyspieszenie rytmu serca. Wersja Quadrifoglio z silnikiem V6 rozwija zawrotne 520 KM, co przekłada się na znakomite osiągi i jazdę pełną wrażeń, jak przystało na włoską markę. Topowa odmiana osiąga pierwszą setkę w 3,8 sekundy. W ofercie znajdziemy także Diesla o pojemności 2,2 litra i mocy 210 KM, który oferuje doskonałą dynamikę i rozsądne zużycie paliwa.


Design wyróżniający się w każdym detalu

Ekskluzywne, a zarazem rodzinne Stelvio wyraża legendarnego, włoskiego ducha Alfa Romeo nie tylko poprzez doskonałe osiągi i perfekcyjne prowadzenie, ale również charakterystyczny, dopracowany w szczegółach design. Dynamiczna linia nadwozia opiera się o wyważone, ale zdecydowane linie, zachwycając swoją nowoczesnością i elegancją. Drapieżności przodowi dodają przeprojektowane reflektory oparte o technologię Full LED Matrix. Z tyłu klosze lamp zostały efektownie przyciemnione dla podkreślenia unikalnego sportowego charakteru auta. Składa się na niego również oryginalny w formie grill Scudetto w kształcie litery „V”.

Zintegrowane usługi cyfrowe i szerokie opcje wsparcia

Osoba, która zasiada za kierownicą wielokrotnie nagradzanego Stelvio, może liczyć na wszechstronne wsparcie na każdym polu. Zaawansowanie kamery i czujniki pozwalają na zachowanie najwyższego poziomu kontroli nad autem. 12,3 calowy wyświetlacz wskaźników oferuje trzy zróżnicowane tryby ustawień, a 8,8 calowy dotykowy wyświetlacz systemu informacyjno-rozrywkowego opiera się o interaktywne widżety. Certyfikat NFC opracowany przy użyciu technologii Blockchain rejestruje szczegółowo informacje o użytkowaniu pojazdu, tworząc indywidualny, poufny zapis jego historii.

Materiał promocyjny marki Alfa Romeo

Copyright © Agora SA