MATERIAŁ PROMOCYJNY

To jedyny 7-osobowy samochód na rynku w tak dobrej cenie. To się po prostu opłaca

Dacia poczyniła bardzo duży postęp stylistyczny, ale pragmatyczność jest wciąż na pierwszym miejscu. Jogger to samochód, który daje użytkownikom to, czego potrzebują, a jednocześnie oferuje bardzo rozsądna cenę.

5 lub 7 miejsc

Dacia Jogger to idealne ucieleśnienie ducha marki. To samochód, który łączy zalety nadwozia kombi, solidność SUV-a oraz przestronność kombivana. Takie podejście pozwoliło stworzyć wręcz doskonały samochód rodzinny o niezwykłej wszechstronności, który może występować w wersji 5- lub 7-osobowej. To wszystko za bardzo rozsądną cenę, która czyni ten model bezkonkurencyjną ofertą na rynku. Cennik otwiera atrakcyjna kwota i dotyczy ona wersji, która może przewieźć 7 osób na pokładzie.

Samochód gotowy na przygodę

Dacia Jogger to samochód, który docenią osoby prowadzące aktywny tryb życia. Projektanci przygotowali go do jazdy w trudniejszym terenie. Zwiększony prześwit pozwala bez obaw zjechać z utwardzonej nawierzchni. Modułowe relingi dachowe znacznie rozszerzają funkcjonalność, a mocno zarysowane nadkola podkreślają charakter samochodu i dobrze oddają jego solidną konstrukcję. Pionowe ustawienie tylnych świateł pozwoliło zwiększyć szerokość otworu tylnej klapy dając łatwiejszy dostęp do bagażnika.

Niebanalny styl

Nowy język stylistyczny Dacii pokazuje, że samochody mieszczące się w rozsądnym przedziale cenowym mogą także wyglądać bardzo atrakcyjnie. Na dużą pochwałę zasługuje charakterystyczny układ świateł w kształcie litery Y, który jednoznacznie wskazuje na przynależność do nowej generacji modeli Dacii. Najbardziej atrakcyjna wersja EXTREME oddająca ducha przygody oferuje jeszcze bardziej wyjątkową stylistykę. To zasługa licznych akcentów w kolorze miedzianobrązowym czy kilku dodatków stylistycznych jak m.in. elementy dekoracyjne z motywami topograficznymi, które subtelnie podnoszą atrakcyjność samochodu.

Przemyślane wnętrze

Wnętrze zachowuje pragmatyczny charakter i prostotę, ale jest przy tym także bardzo atrakcyjne dla oka. Ciekawą opcją jest ozdobna listwa wykonana z miękkiego materiału tekstylnego, która biegnie wzdłuż deski rozdzielczej. Obok ekranu centralnego znajdziemy fabrycznie montowany uchwyt na telefon, a tuż obok gniazdo USB. To praktyczne i wygodne rozwiązanie, ale takich w Dacii Jogger jest znacznie więcej. Co ciekawe, schowki w kabinie dysponują łączną pojemnością wynoszącą 23 litry, a prawdziwym hitem jest modułowość wnętrza, która w wersji 7-osobowej pozwala na wyjmowanie foteli, co daje mnogość konfiguracji dopasowanych do chwilowych potrzeb.

Oszczędne napędy

Podstawowa odmiana Dacii Jogger napędzana jest silnikiem benzynowym o pojemności 1.0 litra z fabryczną instalacją LPG. Układ napędowy rozwija 100 KM co pozwala zachować dobry balans pomiędzy dynamiką a zużyciem paliwa, które w tym przypadku pozwala na bardzo oszczędne podróżowanie. Jogger dostępny jest także z mocniejszym silnikiem benzynowym o mocy 110 KM, który zapewnia nieco lepsze osiągi i wciąż bardzo rozsądne zużycie paliwa.

Materiał promocyjny marki Dacia