MATERIAŁ PROMOCYJNY

To jedyny taki kompakt na rynku. Jest urzekający i zachwyca komfortem

Uniwersalny kompakt z awangardowym designem kusi atrakcyjną stylistyką oraz zaawansowanymi i innowacyjnymi technologiami. Już teraz możesz umówić się na jazdę próbną i przekonać się o wyjątkowości modelu DS 4.

Awangardowy design i wyjątkowy komfort

DS 4 to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie oryginalny charakter i lubią wyróżniać się z tłumu. Doskonałe proporcje idealnie uzupełnia muskularna sylwetka i charyzmatyczny styl. Wnętrze wykończone z najwyższą starannością o każdy detal zapewnia wyjątkowe wrażenia podczas jazdy. Te doznania mogą też potęgować wysokiej jakości system audio HiFi FOCAL Electra oraz liczne i nowoczesne systemy asystujące kierowcę, jak DS DRIVE ASSIST. Niespotykany komfort zapewnia natomiast system DS Active Scan Suspension, czyli inteligentne zawieszenie. Na bieżąco monitoruje nierówności drogi i dostosowuje w czasie rzeczywistym parametry pracy, aby zapewnić jak najlepsze odczucia z jazdy. Przekonaj się o tym, zapisując się na jazdę na próbną.


Postaw na esencję francuskiego know-how

Marka DS rozwija technologie napędów elektrycznych w oparciu o doświadczenie zdobyte na torach Formuły E. Układ hybrydowy E-Tense generuje 225 KM, co pozwala na bardzo dynamiczną jazdę, ale jednocześnie zapewnia rozsądne zużycie paliwa. Duży akumulator umożliwia przejechanie nawet 65 km w mieście na zupełnie elektrycznym trybie. Zyskamy wówczas przywilej oszczędnej i bezszelestnej jazdy. Płynność przekazywania napędu na koła zapewnia natomiast 8-stopniowa przekładnia automatyczna, nadająca całemu napędowi niezwykłej elastyczności. Oprócz układu hybrydowego DS 4 może być także napędzany wydajnym i efektywnym silnikiem benzynowym PureTech, a także wyjątkowo oszczędnym Dieslem BlueHDi. Wszystkie jednostki napędowe współpracują z automatyczną skrzynią biegów.


Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.