MATERIAŁ PROMOCYJNY

To naprawdę duży SUV, a zaskakuje zużyciem paliwa. Napęd i technologie na miarę XXI wieku

Jaki powinien być idealny rodzinny SUV? Musi być wygodny, przestronny, bezpieczny i oszczędny. Hyundai Santa Fe spełnia wszystkie te wymogi, a do tego dostępny jest w Polsce w bardzo atrakcyjnej ofercie. To teraz zdecydowanie jedna z najciekawszych propozycji w klasie komfortowych, dużych SUV-ów.

Szukasz rodzinnego SUV-a? To może być najlepsza okazja na zakup

Hyundai przyszykował dla polskich kierowców bardzo ciekawe propozycje. Wiele aut jest teraz dostępnych w atrakcyjnych cenach oraz z korzystnym finansowaniem dopasowanym do naszych potrzeb. Od miejskiego i20 do flagowego Santa Fe - każdy znajdzie model dla siebie. Dzisiaj przyjrzymy się właśnie dużemu SUV-owi. Nie dość, że jest teraz tańszy o 2000 zł, to imponuje gwarancją i elastycznym finansowaniem.


SUV z prawdziwego zdarzenia

Hyundai Santa Fe w pełni zasługuje na miano okrętu flagowego europejskiego oddziału marki. Oparto go o nową platformę koncernu N3. Masywna sylwetka i potężne kształty nie kłamią - to duży, rodzinny SUV. Santa Fe mierzy 478,5 cm długości, 190 cm szerokości i 168,5 cm wysokości. Rozstaw osi na poziomie 276,5 cm przekłada się na bardzo przestronne wnętrze. Pasażerowie nie tylko usiądą wygodnie, ale na pokład zabiorą wszystkie bagaże. Bagażnik wersji Hybrid pomieści aż 831 litrów! Do tego dochodzą akcesoria - bagażnik dachowy czy uchwyty na rowery.


Napęd na miarę XXI wieku

Hyundaia Santa Fe napędza nowoczesny napęd hybrydowy - połączenie silnika spalinowego i elektrycznego. Współdziałanie umożliwia pojemny akumulator litowo-polimerowy, dzięki czemu zużycie paliwa i poziom emisji są rekordowo niskie. Układ hamowania odzyskowego wykorzystuje silnik elektryczny do spowalniania samochodu, ładując jednocześnie akumulator. Kierowca nie musi się niczym przejmować. To absolutnie bezobsługowa technologia. Santa Fe Hybrid zużywa 6,4-6,9 l/100 km. Przyspieszenie od 0 do 100 km/h to ok. 9 sekund. Jak przystało na SUV-a, Santa Fe można zamówić z napędem AWD.


A może wtyczka?

Drugą hybrydową propozycją w gamie Hyundaia Santa Fe jest 265-konna wersja z wtyczką. Plug-in ma większy akumulator i potrafi pokonywać na prądzie długie dystanse. Realnie wyniesie nawet kilkadziesiąt kilometrów. To najlepszy wybór dla kogoś, kto na co dzień jeździ głównie po mieście. Wtedy korzysta się tylko z trybu EV i oszczędza paliwo, a auto można ładować w domu po korzystnej taryfie z gniazdka lub wallboxa. Deklarowane zużycie to 1,6 l/100 km.


Idealny samochód rodzinny musi być nie tylko komfortowy i przestronny

Praktyczność i komfort jazdy stoją tu na na najwyższym poziomie, ale Santa Fe ma jeszcze jednego asa w rękawie. Kierowcy na każdym kroku asystują najnowsze technologie. To nie tylko nowoczesny system multimedialny (obsługuje Apple CarPlay i Android Auto) oraz efektowne wirtualne zegary. Najnowocześniejsze, zaawansowane funkcje bezpieczeństwa i układy wspomagania jazdy sprawiają, że Hyundai może jak równy z równym rywalizować z konkurentami klasy premium. W rodzinnym SUV-ie bezpieczeństwo to podstawa.


Boisz się hybrydy? Zupełnie niepotrzebnie

Ogromną zaletą napędów hybrydowych jest ich niezawodność i bezproblemowa obsługa. Hyundai Santa Fe to najlepszy dowód tych słów. Producent daje na niego pięć lat gwarancji bez limitu kilometrów. Co więcej, akumulator litowo-polimerowy jest objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km zależnie od tego, co nastąpi wcześniej. To jedna z najlepszych ofert na rynku. Użytkownik za kierownicą Santa Fe nie musi się niczym przejmować.