MATERIAŁ PROMOCYJNY

Toyota nie próżnuje. Ta wyprzedaż to prawdziwa okazja! Sprawdź, które modele kupisz z rabatem

W salonach Toyoty ruszyła wielka wyprzedaż. Auta są dostępne od ręki w cenach, które już nigdy mogą się nie powtórzyć. Oto modele objęte promocją.

Toyota bZ4X

Innowacyjna, w pełni elektryczna Toyota bZ4X to połączenie solidnej konstrukcji okraszonej nowoczesnym, dynamicznym designem i niezawodnego napędu na cztery koła. Bateria pozwala na przejechanie nawet 512 kilometrów na jednym ładowaniu. Wszystko przy zerowej emisji spalin. Toyota bZ4X to także przestronne i komfortowe wnętrze, wykonane w dobrym stylu, oraz przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. Elektryczny SUV dominuje na liście pod względem wysokości rabatu. W przypadku tego modelu dzięki sezonowej wyprzedaży możemy zyskać korzyść nawet do 44 000 zł.

Toyota RAV4

Toyota RAV4 od wielu lat jest najlepiej sprzedającym się SUV-em na świecie. Najnowsza, piąta generacja kusi niezwykle atrakcyjnym wyglądem oraz szeroką gamą napędów. Od silnika benzynowego przez dopracowane układy hybrydowe w wariancie przednio- i tylnonapędowym po wyjątkowo mocną i oszczędną hybrydę typu plug-in o mocy 306 KM. Toyota RAV4 występuje także w dwóch specjalnych odmianach – charakternej GR SPORT oraz Adventure, którą zoptymalizowano pod kątem właściwości terenowych. Do dużej popularności tego modelu z pewnością przyczynia się także świetnie zaprojektowane wnętrze, które oprócz wielu praktycznych rozwiązań pozwala na bardzo komfortowe podróżowanie. W sezonowej wyprzedaży Toyoty model RAV4 dostępny jest z korzyścią nawet do 19 700 złotych.

Toyota Yaris

To znów model tak rozpoznawalny, że nie wymaga przedstawienia. Kierowcy uwielbiają go za jego świetne właściwości jezdne, bezawaryjność oraz oszczędne układy napędowe. Atrybutem najnowszej generacji jest także świetny wygląd. Toyota Yaris prezentuje się bardzo dynamiczne i nowocześnie. Nadwozie jest muskularne oraz utrzymuje właściwe proporcje, dzięki czemu auto sprawia wrażenie bardzo zwinnego. Wnętrze oferuje zaskakującą przestronność jak na ten segment, ale przede wszystkim zaskakuje nowoczesnością i jakością materiałów. Bogaty zestaw systemów bezpieczeństwa T-Mate dba o bezpieczeństwo osób na pokładzie samochodu oraz wspomaga kierowcę w codziennych manewrach. Wybierając Toyotę Yaris objętą promocją, możemy zyskać nawet do 7 000 zł.

To nie koniec

Lista aut objętych promocją na tym się nie kończy. Wyprzedaż obejmuje także takie modele jak RAV 4, Aygo oraz Corollę Sedan. Oprócz atrakcyjnego rabatu, kupujący mogą liczyć na bon na dowolnie wybrane akcesoria o wartości 1000 zł czy korzyści na zabezpieczeniach antykradzieżowych nawet do 2 800 zł. Wyprzedaż dotyczy modeli dostępnych od ręki.

Materiał promocyjny marki Toyota