MATERIAŁ PROMOCYJNY

Trzecia generacja bestsellera. Blisko premium!

Czas szybko leci. Model 308 jest z nami od 15 lat, a właśnie w salonach pojawiła się trzecia generacja francuskiego bestsellera. Najnowsze wcielenie jest dostępne jako kombi lub hatchback. Kusi wyrazistym wyglądem i nowoczesnym wyposażeniem. Prześwietlamy ofertę.

Imponujący design

Francuskie kombi na tle rywali w swoim segmencie wyróżnia niepowtarzalna sylwetka nadwozia, nawiązująca do lwa w logo marki. Światła na froncie natychmiastowo przywołują skojarzenia z kłami, zaś te z tyłu auta mają drapieżny pazur. Ich wygląd to nie wszystko, gdyż zastosowana w nich technologia MATRIX LED genialnie doświetli drogę. Ciekawe proporcje auta podkreśli również szeroka gama efektownych kolorów nadwozia.

Nowoczesne wnętrze

Muskularne nadwozie skrywa atrakcyjnie zaprojektowane wnętrze. Przed oczami kierowcy widnieje sportowa, spłaszczona obustronnie, wielofunkcyjna kierownica, a tuż za nią wkomponowano zestaw wirtualnych wskaźników o przekątnej 10 cali. Jest czytelny, ma zmienną grafikę i możemy go personalizować. Taką samą wielkość ma centralny ekran. Bezprzewodowo łączy się ze smartfonami bazującymi na Apple CarPlay i Android Auto. Nowy interfejs możemy programować względem własnych preferencji. Plus za wysoką rozdzielczość i dobry system kamer.


Doskonały klimat

To kombi zostało skrojone z myślą o zapewnieniu odpowiedniego komfortu i bezpieczeństwa podróżującym. Do szerokiej już palety nowoczesnych rozwiązań trzeba dopisać Clean Cabin System, który oczyści powietrze w kabinie w mgnieniu oka, dzięki bieżącemu monitorowaniu jakości powietrza. Podróże umili również nagłośnienie Focal, zapewniając muzyczne doznania z najwyższej półki.

Pełne spektrum napędów

Peugeot wyznacza trendy, ale nie rezygnuje ze sprawdzonych rozwiązań. W katalogu wciąż znajdziemy jednostki zasilane benzyną i olejem napędowym. To wielokrotnie nagradzany 1.2 PureTech i wysokoprężny 1.5 BlueHDI. Oba silniki spełniają najnowsze normy Euro 6d i łączą się z manualnymi lub automatycznymi 8-stopniowymi przekładniami. Ukłonem wobec przyszłości są warianty hybrydowe typu plug-in. Oparto je na dwóch współpracujących ze sobą silnikach – elektrycznym oraz spalinowym 1.6 PureTech dysponującym doładowaniem, zespolonymi z efektywną hydrokinetyczną automatyczną skrzynią biegów.

Atrakcyjna oferta

Peugeot wie, jak oczarować europejską klientelę. 308 SW to kombi kompletne i na wskroś nowoczesne. Sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli, jak i podczas długich, autostradowych podróży. Dysponuje adaptacyjnym tempomatem Stop&Go i wieloma asystentami uprzyjemniającymi codzienną eksploatację. Potrafi być też dynamiczny i zarazem niezwykle oszczędny. Przestronne wnętrze spełni oczekiwania całej rodziny. Co więcej, Peugeot 308 SW dostępny jest teraz w atrakcyjnej cenie.