MATERIAŁ PROMOCYJNY

Trzy wyjątkowe modele Toyoty dostępne od ręki. Te auta to ścisły top popularności w Polsce

Toyota znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się aut w Polsce. Ta marka wyrobiła sobie wyjątkową opinię i zdobyła serca kierowców nie bez powodu. Od lat naszymi ulicami jeżdżą modele, których nie da się pomylić z żadnym innym producentem. Sprawdzamy, na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę, szukając dobrego samochodu w równie dobrej cenie.

Toyota RAV4

Wyżej zawieszone auto z napędem na cztery koła błyskawicznie skradło serca klientów. Zdolny do jazdy po wyboistych szlakach i zapewniający wysoki komfort na asfaltowych drogach. Japońscy konstruktorzy dużo uwagi poświęcili przedziałowi pasażerskiemu. Fotele dobrze wyprofilowano i wyposażono w opcjonalną, elektryczną regulację w kilku płaszczyznach. Kanapa oferuje zmianę kąta nachylenia oparcia i zapewnia wysoki poziom wygody. Bagażnik w standardowej konfiguracji mieści aż 580l, a w maksymalnej 1690 litrów. Oprócz silnika benzynowego, Toyota RAV4 dostępna jest też w wersji z napędem hybrydowym, łącząc w sobie najnowszą technologię hybrydową z możliwością doładowania akumulatora z zewnętrznego źródła energii. 

Toyota bZ4X

Innowacyjna, w pełni elektryczna Toyota bZ4X to połączenie solidnej konstrukcji okraszonej nowoczesnym, dynamicznym designem i niezawodnego napędu na cztery koła. Bateria pozwala na przejechanie nawet 512 kilometrów na jednym ładowaniu. Wszystko przy zerowej emisji spalin. Toyota bZ4X to także przestronne i komfortowe wnętrze, wykonane w dobrym stylu, oraz przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. Elektryczny SUV dominuje na liście pod względem wysokości rabatu. W przypadku tego modelu dzięki sezonowej wyprzedaży możemy zyskać korzyść nawet do 44 000 zł.

Toyota Yaris Cross

Już pierwszy rzut oka Yaris Cross daje do zrozumienia, że mamy do czynienia z nietuzinkowym autem. Toyota ma świetne proporcje i wyraziste dekory. Mimo niewielkich rozmiarów bagażnik Toyoty pochłonie niecałe 400 litrów przy złożonych fotelach tylnych. Silnik 1.5 rozwija 116 lub 125 KM i sprawdzi się zarówno w mieście, jak i na autostradzie. Dzięki efektywnemu wsparciu elektryka i rekuperacji, w korkach znaczną część drogi pokonamy na prądzie. To istotnie wpływa na zużycie paliwa, które w Yarisie Cross jest wręcz symboliczne, bo od 4,4 do 5 litrów w trybie mieszanym (116 KM).

Materiał promocyjny marki Toyota