MATERIAŁ PROMOCYJNY

Uwodzi wyglądem, cieszy dynamiką i ekologią. Na takie auto czekaliśmy

Nowe Clio po liftingu zyskało wyrazisty charakterny wygląd. Dla miłośników sportowego stylu dostępny jest również w wersji RS Line. Ma jednak znacznie więcej atutów niż interesująca prezencja. Imponuje ekonomiką jazdy, jednocześnie oferując mocny napęd, dobre osiągi i satysfakcjonujący komfort podróżowania.

Nowe Clio – murowany bestseller

Auto zwraca uwagę dynamicznie poprowadzoną linią nadwozia i wyraźnie wyprofilowanymi bokami. Zyskało nową charakterystyczną osłonę chłodnicy i reflektory full LED oraz światła do jazdy dziennej w odmienionej nowoczesnej identyfikacji świetlnej. Osobom, które chcą zwrócić na siebie uwagę na drodze, spodoba się nowy energetyczny kolor lakieru Orange Valencia. Jest wyrazisty i nasycony, znakomicie podkreślając pełen temperamentu charakter auta.

Zgrabny na zewnątrz, przestronny w środku

Nowe Clio to kompaktowy zwrotny samochód miejski. Jest lekkie, zwinne i doskonale radzi sobie w gęstym ruchu oraz przy manewrowaniu i parkowaniu. Jednocześnie wnętrze jest na tyle przestronne, że Clio umożliwia też wygodne wycieczki za miasto z rodziną bądź znajomymi. Zostało zaprojektowane tak, aby zachować optymalny balans między pojemnością bagażnika a komfortem przestrzeni pasażerskiej. Przyjemność z podróżowania zapewniają starannie wyprofilowane fotele.

Innowacyjny zaawansowany technologicznie napęd

Napęd hybrydowy z automatycznym ładowaniem podczas hamowania, zwalniania i jazdy, gwarantuje prawdziwą satysfakcję z prowadzenia i generuje odczuwalne oszczędności związane z mniejszym zużyciem paliwa. Szacuje się, że w jeździe miejskiej może być ono nawet o około 40% niższe niż w przypadku silnika spalinowego. Łączna moc układu to 140 KM. Reaktywny silnik elektryczny i efektywna automatyczna skrzynia biegów Multi-mode zapewnia szybkie ruszanie i nienaganną płynność zmiany biegów.

Multimedia i nowoczesne technologie w nowym Clio

Pokładowe centrum dowodzenia kryje się w 9,3-calowym dotykowym ekranie, za pomocą którego obsługiwać można multimedialny łatwy w konfiguracji system EASY LINK. System ma wbudowaną nawigację, która jest automatycznie aktualizowana. Jest w pełni kompatybilny z Apple Car Play i Android Auto. 10-calowy zespół cyfrowych wskaźników uwzględnia możliwości personalizacji. Dzięki aplikacji My Renault można kontrolować ważne aspekty dotyczące obsługi technicznej, korzystać z porad ekspertów i szerokiego zakresu usług online.

Materiał promocyjny marki Renault