MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wiadomość dla właścicieli Toyot. Ta strona będzie dla was przydatna

Przez Internet rezerwujemy wizytę u lekarza, zamawiamy jedzenie, a nawet załatwiamy sprawy urzędowe. To wygodne rozwiązanie, z którego chętnie korzystamy. Teraz także umówimy wizytę w serwisie Toyoty.

Jak to zrobić?

Wystarczy wejść na stronę i wybrać usługę, która nas interesuje. Może to być okresowa kontrola wynikająca z wieku lub przebiegu pojazdu, przegląd RELAX, który pozwala otrzymać nową gwarancję na samochód lub także wymiana kół bądź opon z przechowaniem. Następnie wystarczy wpisać numer VIN lub numer rejestracyjny naszego pojazdu oraz odnaleźć konkretny serwis. Kolejny krok to wybranie dogodnej dla nas daty. Na koniec trzeba tylko potwierdzić rezerwację wizyty. Zapisu dokonamy też przy pomocy aplikacji MyT.


Jakie są zalety?

To przede wszystkim wygodne rozwiązanie, które pozwala w łatwy sposób zarezerwować wizytę w dogodnym dla nas czasie. Nie musimy wychodzić z domu oraz oczekiwać na linii telefonicznej, aby dodzwonić się do serwisu. Wykorzystując stronę internetową lub aplikację możemy dokonać rezerwacji o dowolnej porze, nie tylko w godzinach pracy recepcji punktu serwisowego. Kolejna zaleta to poznanie orientacyjnej ceny za wykonanie danej usługi.


Czym jest przegląd RELAX?

To sposób na nową gwarancję dla twojej Toyoty. Po wykonaniu przeglądu samochód otrzyma nową ochronę gwarancyjną trwającą rok lub wymagany dla danego modelu okres ważności. Czas trwania gwarancji RELAX może być cyklicznie przedłużany przy kolejnych wizytach w serwisie. Kto może skorzystać? Właściciele pojazdów tej japońskiej marki z rynku europejskiego, które nie są już objęte gwarancją fabryczną lub jej ważność kończy się przed upływem roku. Przebieg auta nie może jednocześnie przekraczać 185 000 km. Wiek auta musi być też niższy niż 10 lat.

Materiał promocyjny marki Toyota

Copyright © Gazeta.pl Sp. Z O.O.