MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wielozadaniowy samochód dla firmy. Nie możesz tego przegapić

Niektóre modele są z nami od lat i nierozerwalnie kojarzą się z trwałością. Inne pojawiły się niedawno i błyskawicznie zyskały uznanie. To niezwykle istotne aspekty dla firmy poszukującej rozwiązania na wiele lat, gdzie liczą się nie tylko koszty użytkowania, lecz również codzienny komfort i bezpieczeństwo. W związku z tym, postanowiliśmy sprawdzić, jakimi argumentami przekonują wielozadaniowe auta Toyoty.

Toyota PROACE Verso

PROACE Verso występuje w kilku wersjach długości i oferuje mnóstwo możliwości. W największym rozmiarze otrzymujemy bardzo wszechstronny pojazd zdolny zabrać na pokład nawet 6 osób lub 6600 litrów ładunku. Maksymalna ładowność wynosi 1400 kg, natomiast dopuszczalna masy holowanej przyczepy z hamulcem najazdowym to 2500 kilogramów. Poza argumentami użytkowymi, wysoko oceniamy też gadżety. Toyotę możemy wyposażyć w Webasto, kamerę cofania o zasięgu 180 stopni, bezkluczykowy dostęp i multimedia z 7-calowym ekranem.


Mocny diesel i wersja dla VIP-ów

W największym wariancie Toyoty PROACE Verso znajdziemy motory o pojemności 2.0 (140 km) i (177 km). Ten mocniejszy łączy się z 8-stopniowym automatem, a średnie zużycie paliwa wyniesie 7.1 litra na 100 km. Warto też wiedzieć, że odmianę Verso możemy zamówić w specyfikacji VIP i Business. To propozycje dla wymagających klientów zdolne przewieźć nawet 9 osób w bardzo komfortowych warunkach. Ponadto, model z rocznika 2022 teraz dostępny jest naprawdę zaskakującą korzyścią.


Toyota Hilux

Jest z nami od ponad 50 lat. Najnowsze wcielenie nie straciło dzielności poprzedników i dodatkowo przekonuje wyrazistym designem. Ósme wcielenie oferowane jest w trzech wersjach nadwoziowych. Auto z podwójną kabiną mierzy 532,5 cm długości, 190 cm szerokości i 181,5 cm wysokości. Rozstaw osi wynosi 308,5 cm. Istotne, że przestrzeń ładunkową możemy przykryć roletą lub specjalną zabudową chroniącą przewożone przedmioty. Istotny argument stanowi ładowność na poziomie 1000 kg.


Łączność ze smartfonem

Wnętrze Toyoty oferuje wyposażenie i komfort na poziomie aut osobowych. To między innymi skórzana tapicerka i multimedia z 8-calowym ekranem łączącym się ze smartfonami z systemem Apple CarPlay oraz Android Auto. Pod maską znajdziemy wysokoprężny motor o pojemności 2.8 litra. Generuje 204 km i 500 Nm. Mniejsza jednostka 2.4 osiąga z kolei 150 km. Hilux potrafi brodzić w wodzie o głębokości 70 cm i może pochwalić się atrakcyjną ceną. W ramach bieżącej promocji Toyota Hilux dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.


Toyota PROACE CITY

Operując głównie w mieście i na jego peryferiach, warto rozważyć auto zwrotne i zdolne do przeciskania się wąskimi uliczkami. Dobry przykład stanowi Toyota PROACE Furgon. W wersji standardowej ma 440 cm długości i 185 cm szerokości. Dwuosobowy model zmieści 3,3 m3 w przestrzeni ładunkowej. Jeśli potrzebujemy więcej, z pomocą przychodzi odmiana Long z 4,4 m3 pojemności. Wartość dodaną stanowi ładowność, która wynosi nawet 1000 kg. Dostępu do przedziału bagażowego strzegą podwójne wrota tylne i boczne, przesuwne.


Rozmaite zabudowy

Istotne, że producent przewidział dziesiątki możliwości zabudowy. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować auto do indywidualnych potrzeb. Osobny rozdział stanowią silniki. PROACE CITY dysponuje jednostkami o mocy od 102 do 130 km. Wszystkie spełniają wyśrubowane normy Euro 6.2 i cechują się niskim zapotrzebowaniem na paliwo. Wybierając ten wszechstronny model teraz, możemy liczyć na atrakcyjną cenę. Toyota PROACE CITY z rocznika 2022 dostępna jest już od 1219 zł netto/msc. w leasingu KINTO One.


Toyota PROACE

W transporcie i usługach ważny jest szeroki wybór konfiguracji nadwozia. Tu warto postawić na model PROACE. W zależności od potrzeb wymiary przestrzeni bagażowej mogą wynieść od 5,3, aż do 6,1 m3. Co ważne, auto występuje w trzech odmianach furgonu: klasycznego, z kabiną przeszkloną, a także brygadowego. Dzięki takim dodatkom jak 6 miejsc siedzących, zaczepy do zamocowania ładunku czy możliwość podpięcia systemu izotermicznego, zyskamy niezwykle funkcjonalny pojazd. Niezależnie od wyboru mocy silnika, nie będziemy zmuszeni do częstych wizyt na stacjach benzynowych. Warto nadmienić, że model z rocznika 2022 możemy teraz zyskać w promocyjnej cenie.

Materiał promocyjny marki Toyota