Pod tekstami umieszczono linki reklamowe

Włoski styl i temperament dostępny od ręki. Miejski model z finansowaniem, które jest odporne na inflację

Fiat Tipo to jeden z najważniejszych modeli w gamie Fiata, który cieszy się ogromnym uznaniem wśród polskich klientów.

Kilka wersji nadwozia do wyboru

Odwiedzając salony włoskiej marki każdy znajdzie coś dla siebie. Fiat Tipo jest oferowany w kilku poziomach wyposażenia, dostępnych aż w trzech wariantach nadwozia (sedan, hatchback oraz kombi). To oferta skrojona pod najbardziej wymagających klientów.

Włoski styl i nowoczesna technologia

Bez względu na wybraną wersję nadwozia, każdy egzemplarz Tipo zapewnia wysoki komfort podróżowania w otoczeniu stylowych materiałów o wysokiej trwałości. Całość uzupełnia szereg nowoczesnych technologii, takich jak w pełni konfigurowalny, 7-calowy, kolorowy i elektroniczny wyświetlacz TFT, który dostępny jest od wersji City Life w górę. Kierowca wraz z pasażerami docenią również nowe urządzenie multimedialne UConnect z 10,25-calowym ekranem dotykowym dostępne w wersji Garmin, które zapewnia łatwy dostęp do multimediów oraz funkcji CarPlay lub Android Auto.

Bezpieczna podróż, gdziekolwiek jesteś

Nieważne, czy jest to krótka trasa do pracy, szkoły, a może weekendowy wypad na drugi koniec Polski. Fiat może mieć pełen przekrój nowoczesnych technologii. Począwszy od reflektorów LED zapewniających bezpieczne i niezawodne oświetlenie w każdych warunkach, aż po najnowsze systemy wspomagające jazdę –  Tipo dba bezpieczeństwo kierowcy i pasażera na każdym kilometrze drogi. Samochód potrafi rozpoznawać znaki drogowe, utrzymywać konkretną prędkość, bezpieczną odległość i jazdę we właściwym pasie ruchu. W razie potrzeby uruchomi automatyczne hamowanie, wykryje inny pojazd w martwym polu, a na koniec sprawdzi koncentrację i stan zmęczenia u kierowcy. To tylko krótki przekrój tego, jak wszechstronny potrafi być ten kompaktowy, miejski model.


Benzyna, diesel albo hybryda

Fiat zapewnia bardzo wszechstronną ofertę wersji silnikowych, które łączą dwie ważne cechy – wysoka dynamika i niskie zużycie paliwa. Bez względu na wybraną opcję, wszystkie warianty sprawdzą się podczas codziennej jazdy i długich podróży. Klienci mają do wyboru szeroką ofertę: dynamiczny silnik Diesla, wydajny napęd benzynowy lub nową hybrydę, wyposażoną w 1.5-litrową turbodoładowaną benzynę wraz silnikiem elektrycznym 48V. Dzięki elektryfikacji w układzie mild-hybrid kierowca nie musi się martwić o ładowanie, a auto odwdzięcza się niskim zużyciem paliwa i ekologiczną jazdą.


Samochody w zasięgu ręki

W dobie coraz trudniejszego dostępu do nowych samochodów w salonach, włoska marka wychodzi z tego kryzysu obronną ręką. Fiat oferuje bardzo szeroką paletę egzemplarzy dostępnych z miejsca. Wszystkie otrzymamy w atrakcyjnym kredycie ze stałym oprocentowaniem lub stałą ratą przez cały okres finansowania. Wystarczy skorzystać ze specjalnej wyszukiwarki dostępnej na stronie.


REDAKCJA