MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wyjątkowa oferta dla właścicieli Toyoty. Ten program docenią posiadacze aut po gwarancji fabrycznej

Po Polsce jeździ ponad 20 milionów samochodów. Przez pierwsze 2-3 lata serwisowane są w ASO, a później użytkownik zastanawia się, jakiemu fachowcowi powierzyć pojazd. Okazuje się, że wybór nie należy do łatwych. Tym bardziej, że nowe auta są bardzo skomplikowane. Zarówno pod względem mechanicznym, jak i elektronicznym. To wpływa na komfort i bezpieczeństwo jazdy, ale też obsługi. Sprawdzamy najnowszą ofertę japońskiego producenta - Gwarancja Toyota Relax.

Wybierz mądrze

Lista punktów kontrolnych każdego auta jest długa. Po latach intensywnej eksploatacji może się wydłużyć z uwagi na zwykłe zmęczenie materiału. Wówczas stajemy przed wyborem odpowiedniego warsztatu. O ile podczas trwania gwarancji użytkownicy korzystają z Autoryzowanych Stacji Obsługi, o tyle po jej zakończeniu muszą podjąć decyzję. My polecamy pozostać przy ASO z kilku powodów. To nie tylko dostęp do wyszkolonych fachowców i wysokiej klasy sprzętu, ale i wielu innych wymiernych korzyści.

Diagnostyka i brak miejsca na pomyłkę

ASO dysponują wysokiej klasy narzędziami i urządzeniami diagnostycznymi. Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę i naciągnięcie na niepotrzebne koszty. Autoryzowane serwisy stawiają też na oryginalne podzespoły dostępne w przystępnych cenach. Dlaczego warto stawiać na takie części? Przede wszystkim z uwagi na trwałość i kompatybilność montażu z innymi elementami. Wysokiej jakości komponenty posłużą znacznie dłużej i lepiej zniosą trudy codziennego użytkowania. Tanie zamienniki potrafią poddać się już po kilku tysiącach km.

Wyższa wartość pojazdu

Korzystanie z ASO to również wyższa wartość rezydualna używanego samochodu. Takie auta znacznie szybciej znajdują nabywców na rynku wtórnym, a także dają pewność, że wszelkie wymiany serwisowe były przeprowadzane na czas. Pojazdy regularnie serwisowane w Autoryzowanych Stacjach Obsługi są droższe nawet o 10 procent. Do tego dochodzi też szereg rozmaitych akcji promocyjnych istotnie wpływających na koszt bieżącej obsługi warsztatowej.

Z przerwą w opiece ASO

Nowatorski program znajdziemy u japońskiego giganta. Toyota otwiera możliwości dla użytkowników samochodów pochodzących z europejskiej sieci dystrybucji. Zasada przyłączenia do ochrony gwarancyjnej jest bardzo prosta. Wystarczy autem nie starszym niż 10 lat (do 185 tysięcy km przebiegu) zgłosić się na przegląd, a w ramach usługi Gwarancja Toyota RELAX zyskamy pewność i bezpieczeństwo przez kolejnych 12 miesięcy lub 15 tysięcy kilometrów. Co ważne, nie trzeba wykazywać ciągłości serwisowania w ASO. Opieka przewidziana jest dla wszystkich napędów stosowanych w Toyocie w ostatniej dekadzie.

Dodatkowe korzyści

Niezależnie od wieku pojazdu, serwisowanie w ASO niesie jeszcze inne korzyści. Poza ochroną kluczowych podzespołów stanowiących o bezpieczeństwie możemy dodatkowo zlecić wszelkie prace blacharsko-lakiernicze, wymienić koła oraz opony, ale przeprowadzić także serwis układu klimatyzacji czy hamulców. Lista usług autoryzowanych warsztatów jest niezwykle szeroka. W końcu chodzi tu o nasz komfort psychiczny i bezpieczeństwo, a to wartości bezcenne, na których nie możemy oszczędzać. Już teraz spytaj w serwisie o najnowszą usługę Toyoty i przedłuż żywotność swojego auta.