MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wyprzedaż bestsellerowych modeli Forda! Taka okazja może się nie powtórzyć

Wyprzedaż rocznika w Fordzie zawsze oznaczała atrakcyjne oferty, ale tym razem amerykański gigant przebił wszelkie oczekiwania. Akcją promocyjną zostały objęte dwa najpopularniejsze modele, które dostępne są z szerokim pakietem korzyści i atrakcyjnym finansowaniem. Liczba samochodów jest ograniczona, więc warto się spieszyć!

Ford Kuga – pakiet korzyści do 39 000 zł!

Ford Kuga to najchętniej wybierane auto w swojej kategorii! Powód? Jest ich wiele! Przede wszystkim jest to komfortowy i niezwykle praktyczny SUV o bardzo ładnej i zgrabnej sylwetce. Wnętrze jest przestronne i wykończone materiałami wysokiej jakości, które nie tylko są trwałe, ale także świetnie się prezentują. Kierowcy cenią sobie ten model za bardzo dobre zawieszenie, co oczywiście przekłada się na wysoką jakość podróży. Na pokładzie znajdziemy zaawansowane systemy czuwające nad bezpieczeństwem pasażerów i wspierające kierowcę, a także wiele rozwiązań, które podnoszą komfort każdej podróży, między innymi multimedia obsługujące bezprzewodową łączność ze smartfonem, dobre nagłośnienie, czy chociażby podgrzewana przednia szyba. Wyprzedaż obejmuje 3 wersje napędowe (Hybrid, Plug-in Hybrid, benzyna), a pakiet korzyści finansowych może wynosić aż do 39 tys. zł!

Ford Puma – pakiet korzyści do 29 000 zł!

Ten model to prawdziwy magnes na spojrzenia. Ma niebanalną i bardzo atrakcyjną stylistykę, która wyróżnia go na tle innych modeli. To miejski SUV, który jest kompaktowy i zwinny, dzięki czemu sprawnie można poruszać się nim po ciasnych i zatłoczonych uliczkach oraz wygodnie parkować. Nie można mu także odmówić praktyczności i wygody. Ma wyższy prześwit, dzięki czemu wygodnie się wsiada i wysiada, a do tego bardzo praktyczny bagażnik z “MegaBoxem”. Pod tą nazwą kryje się specjalny zbiornik pod podłogą bagażnika, który pozwala na przewożenie pionowo wysokich, aż do 1.5 m, gabarytów, np. roślinę w doniczce. Na dnie umieszczono korek spustowy, dzięki czemu pojemnik można łatwo i wygodnie umyć. Ford Puma oferuje oszczędne układy napędowe - tzw. miękkie hybrydy, ale entuzjaści sportowej jazdy także znajdą coś dla siebie – np. wersję ST X o mocy 200 KM.  Wybierając model Puma, kupujący może liczyć na pakiet korzyści finansowych w wysokości do 29 tys. zł!

Dlaczego warto skorzystać z promocji? Jest wiele korzyści!

Wyprzedaż Forda to oczywiście nie tylko kultowe modele, ale również szereg korzyści i atrakcyjne rabaty. Oprócz dużego rabatu, w skład korzyści finansowych wchodzą także premia za odkup samochodu wynosząca 4 000 zł oraz ubezpieczenie na rok w cenie zakupu auta. Co ważne, Fordy Puma i Kuga w ofercie wyprzedażowej objęte są dodatkowo pakietem 4 lat ochrony: Ford Protect, gwarancja i serwis. Wszystko w cenie samochodu!

Materiał promocyjny marki Ford

Copyright © Agora SA