MATERIAŁ PROMOCYJNY

Wzór elegancji w swoim segmencie. BMW serii 3 przyciąga wzrok

Luksusowa Seria 3 przykuwa wzrok majestatyczną linią nadwozia oraz innowacjami technologicznymi na pokładzie. Tym trudniej uwierzyć w tak atrakcyjną ofertę na kultowy model marki. Sprawdzamy.

Porusza wyobraźnię

Ten kultowy model przyciąga wzrok z każdej strony. Majestatyczną linię nadwozia podkreślają takie detale jak charakterystyczna dla marki atrapa chłodnicy, czy sześciokątne wloty powietrza. Długi rozstaw osi podkreśla drapieżny charakter BMW, a przy tym gwarantuje dużo przestrzeni w środku. Sportowy pakiet M wnosi serię 3 na jeszcze wyższy poziom emocji. Potężny dyfuzor wraz z szerokimi końcówkami układu wydechowego natychmiast zapadają w pamięci przechodniów i pozostałych uczestników ruchu. 

Luksus na wyciągnięcie ręki

Projektanci BMW przywiązali ogromną uwagę do wysublimowanych detali w kabinie tego auta. Nowoczesny design w połączeniu z minimalizmem dają niezwykłe poczucie harmonii. Wzrok przyciąga smukły, bezramkowy i zakrzywiony ekran, za pomocą którego łatwo obsłużymy systemy pokładowe. Wzrok przykuwa również dotykowa powierzchnia kontrolera iDrive, którą jeszcze prościej obsłużymy szereg technologii zastosowanych w serii 3. A te są prawdziwą wizytówką modelu. Świetnym udogodnieniem jest asystent cofania, który pozwala na automatyczne wyjechanie z miejsca parkingowego po naciśnięciu jednego przycisku. Asystent kierowania i prowadzenia po pasie ruchu automatycznie ograniczy prędkość i rozpozna sygnalizację świetlną. Tu nic nie zostało pozostawione przypadkowi.

Szeroka paleta napędów

Seria 3 oferuje pełen przekrój napędów o mocach od 122 do 374 KM. Oprócz klasycznych silników benzynowych i wysokoprężnych, w ofercie znajdują się także oszczędne i wydajne hybrydy ładowane z gniazdka. Ta najmocniejsza katapultuje BMW do pierwszej setki już w 5,8 sekundy. Pozwoli przy tym przejechać do 60 km bez angażowania silnika spalinowego. Wersje zelektryfikowane mogą występować z napędem na tylną oś lub z legendarnym już xDrive. To wszystko zostało okraszone kuszącą ceną już od 1450 zł netto miesięcznie.