MATERIAŁ PROMOCYJNY

Z tym samochodem miasto jest Twoje! Czym zaskakuje Toyota Aygo X?

Mała, zwinna, lekka i oszczędna - a do tego stylowa! Nowa Toyota Aygo X jest stworzona do życia w miejskim zgiełku. Sprawdzamy, czy warto na nią zwrócić uwagę.

Wygląd to podstawa

Wybór samochodów typowo miejskich wygląda nieco inaczej, niż w przypadku większych aut. Tutaj liczą się trzy cechy: cena, wyposażenie i wygląd. Wiele osób zwraca uwagę na stylistykę takich pojazdów, szukając możliwie najciekawszych propozycji. Tutaj Toyota Aygo X wchodzi „cała na biało”, oferując unikalny design, którego na pewno nie pomylicie z konkurencją. Charakter crossovera, ciekawe detale i świetna kolorystyka sprawiają, że nie trudno zakochać się w tym modelu!

Przestrzeń też się liczy

Nie jest sztuką stworzenie przestronnego auta na dużej platformie. Kiedy jednak przychodzi do tych najmniejszych pojazdów, to zabawa staje się zdecydowanie trudniejsza. W tej kwestii Toyota pokazuje swoje doświadczenie i możliwości. Lata produkcji małych kei carów w Japonii sprawiły, że marka ta doskonale wie jak wykorzystać każdy cenny centymetr. Dzięki temu Aygo X oferuje miejsce dla czterech osób, a z tyłu znajdziemy naprawdę solidny jak na ten segment bagażnik.

Nowoczesność to podstawa

Toyota Aygo X nie jest typowym miejskim autem, w którym dostajemy absolutne minimum. Nic z tych rzeczy - w tym modelu znajdziemy szereg elementów przeniesionych z aut o klasę większych. Nowoczesne multimedia, automatyczna klimatyzacja, systemy bezpieczeństwa wspierające kierowcę na każdym kroku? To wszystko znajduje się na pokładzie i sprawia, że codzienna eksploatacja staje się zdecydowanie przyjemniejsza.

Oszczędność w cenie

Czasy drogich paliw zachęcają do wyboru najoszczędniejszych samochodów na rynku. A tutaj Toyota pokazuje swoje możliwości. Litrowa jednostka nie tylko zapewnia świetne osiągi, ale i oznacza niskie zapotrzebowanie na benzynę. Dzięki temu codzienna jazda nie oznacza ogromnych wydatków, a na stacji paliw nie pojawiamy się zbyt często. I to jest coś, co ucieszy każdą osobę poszukującą zwinnego przyjaciela do codziennych miejskich przygód.

Dostaniesz dużo, nie wydasz za dużo

Nowa Aygo X jest już dostępna w salonach marki. W podstawowej wersji otrzymamy już naprawdę niezłe wyposażenie. Co więcej, Toyota przygotowała atrakcyjne finansowanie dla tego modelu.